فهرست
لقمه بزرگ پرسپولیس در تهران: ملی‌پوش و آقای گل صربستان
لقمه بزرگ پرسپولیس در تهران: ملی‌پوش و آقای گل صربستان

لقمه بزرگ پرسپولیس در تهران: ملی‌پوش و آقای گل صربستان

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ برای تیم فصل آینده‌اش روی خرید یک مهاجم بزرگ و بین‌المللی اصرار دارد. او بر خلاف پیشنهاد باشگاه، انصاری‌فرد را نمی‌خواهد و چند مهاجم خارجی به مدیران پرسپولیس معرفی کرده است. گزینه اول او، ایوان کریستانوویچ مهاجم گلزن ریجکا و زادار کرواسی بود. به بن‌بست خوردن مذاکرات سرخپوشان و کریستانوویچ، باعث شد آن‌ها سراغ گزینه دوم لیست برانکو بروند. آندریا کالژروویچ 28 ساله که سابقه آقای گلی سوپرلیگ صربستان را هم دارد.
کالژروویچ در سن 22 سالگی چهره شد و با پیراهن راد، 17 گل زد تا در رده دوم گلزنان سوپرلیگ صربستان قرار بگیرد. او سال بعد به رد استار بلگراد رفت و در این باشگاه با زدن 13 گل، به صورت مشترک با ایلیف عنوان آقای گلی را بدست آورد و مهاجم تیم منتخب فصل شد. او در آن مقطع به پیراهن تیم ملی هم رسید و 3 بار برای صرب‌ها به میدان رفت. بعد از سال 2011، کالژروویچ نسبتا افت کرد و به سبک فرزاد حاتمی خودمان هر نیم فصل در یک تیم حضور داشت. او علاوه بر سوپر لیگ صربستان حضور در سوئیس، اسپانیا، قبرس و حتی چین را تجربه کرد. آخرین مقصد کالژروویچ، استرالیا بود. سال قبل او نیم فصل دوم به این کشور رفت و با زدن 5 گل در 9 بازی برای بریزبین دوباره احیا شد. او در لیگ قهرمانان آسیا هم برای بریزبین 2 گل زد و یک پاس گل داد. با این وجود، او بخاطر ترانسفرهای پیاپی در سال‌های اخیر قیمت بالایی ندارد و سرخپوشان راحت‌تر از کریستانوویچ می‌توانند با این بازیکن صرب قرارداد ببندند.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-13 16:13:18
نظر دهید

۳ نظر
Gatab City
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۱
بزن لایکو
علی
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۲۷
بازیکنای یگوسلاو و کروات قدرت بدنی خوبی دارند
-
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۲۱
بابا آرش برهانی هم یه زمانی آقای گل لیگ شده بود!! این که نشد معیار! الان چی کاره است؟ ما یک تمام کننده قهار میخواهیم نه کسی که هر سه تابازی شاید یه گل بزنه! همین عباس زاده بود دیگه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر