فهرست
منوچهری:شاید فصل را تک رقمی تمام کنیم
منوچهری:شاید فصل را تک رقمی تمام کنیم

منوچهری:شاید فصل را تک رقمی تمام کنیم

آی اسپورت - امین منوچهری با خوش بینی معتقد است تیمی که تا 2 هفته ی پیش یکی از اصلی ترین کاندیداهای سقوط بود می تواند رتبه ی تک رقمی هم در جدول کسب کند. مصاحبه ی آی اسپورت را با امین منوچهری در زیر بخوانید:

شرایط راه آهن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

شرایط تیم از لحاظ مالی مثل قبل است و تغییری نکرده، در این ایام که به شب عید نزدیک هستیم اوضاع مالی بسیار نامناسبی داریم و هیچ پولی به تیم تزریق نمی‌شود اما از نظر فنی و تمرینی هم بازیکنان و کادرفنی به صورت منظم سر تمرین حاضر شده و با برنامه به تمرین خود می‌پردازیم و همه از تمرین کردن و بازی کردن لذت می‌بریم. ولی مسئولان باید به فکر اوضاع مالی تیم باشند.

بازی‌های آینده را چطور پیش بینی می‌کنید؟

ما سه بازی پیش رو داریم که مهمترین بازی برای ما بازی استقلال صنعتی خوزستان است، زیرا اولین بازی پس از تعطیلات می‌باشد و اگر بتوانیم نتیجه مناسب بگیریم مطمئنا می‌توانیم رتبه تک رقمی کسب کنیم. در نتیجه 3 امتیاز این مسابقه برای ما حساس و حیاتی است.

تیم در لیگ برتر می‌ماند یا خیر؟

صددرصد مطمئن باشید که تیم راه آهن در لیگ برتر خواهد ماند و با کسب امتیازهای مناسب رتبه خوبی را در جدول به دست می‌آوریم

برنامه شما برای فصل آینده چه خواهد بود؟

ما همه بازیکن حرفه‌ای هستیم و باید تمام تمرکز خود را روی تیم فعلی که در آن بازی می‌کنیم قرار دهیم. بالاخره با توجه به شرایط تیم من هم مثل سایر بازیکنان نگران هستم ولی سعی می‌کنم فقط به راه آهن فکر کنم و به دنبال موفقیت این تیم باشم

 

     
آی اسپورت
2014-03-06 17:38:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر