فهرست
سینا عشوری: باید با برد به لیگ برگردیم
سینا عشوری: باید با برد به لیگ برگردیم

سینا عشوری: باید با برد به لیگ برگردیم

آی اسپورت - سینا عشوری و درگیری اش با آندو تیموریان حسابی در این فصل حاشیه ساز شد و این بازیکن خوب تیم ذوب آهن امیدوار است با فیروز کریمی به دسته ی پایین تر سقوط نکنند. گفتگوی آی اسپورت با عشوری را در زیر بخوانید:

شرایط ذوب آهن با فیروز کریمی چگونه است؟

آقای کریمی مطمئنا مربی بزرگی هستند و از نظر فنی و مدیریت قابل احترام و در این زمان با تیم تمرینات مناسبی را پیگیری کرده‌اند. اما باید این را هم بگویم که مربی‌های قبلی هم برای تیم زحمت کشیده‌اند اما موفق به کسب نتیجه نشدیم. امیدوارم با تلاش و کوشش بازیکنان و هدایت خوب کریمی تیم قابل احترام و ریشه‌دار ذوب آهن در لیگ برتر حفظ شود تا شرمنده هواداران و مردم اصفهان نباشیم.

بازی‌های آینده ذوب آهن را چگونه پیش بینی می‌کنید از بین بازی‌ها باقیمانده کدام حائز اهمیت هست؟

به نظر من تمامی باز‌های آینده سخت خواهد بود بازی ما با صبا در قم و بازی با داماش خیلی حساس‌تر است. شاید صبا احساس خطر نکند ولی فکر می‌کنم برای ما خیلی مهم باشد که بازی اول پس از تعطیلات را بتوانیم با پیروزی پشت سر بگذاریم و در ادامه شرایط خوبی داشته باشیم.

فکر می‌کنید کدام تیم‌ها در لیگ برتر بمانند؟

در حقیقت نمی‌توان پیش بینی دقیقی از این موضوع داشت ولی به شما می‌گویم که خیلی امیدوار هستم و شما مطمئن باشید که ذوب آهن در لیگ برتر می‌ماند و شاید بتوانیم 9 امتیاز ممکن را نیز کسب کنیم.

در نهایت اگر همه نتایج به حذف ذوب آهن منجر بشود چه آینده‌ای را در انتظار این تیم می‌بینید؟

به نظر من اگر این تیم بیافتد خیلی کار سختی در پیش خواهد داشت زیرا این تیم تاکنون تجربه حضور در دسته‌های پایین‌تر را نداشته و برای جوان‌های اصفهانی این تیم خیلی مهم محسوب می‌شود و به آنان انگیزه حضور در فوتبال را می‌دهد. برای مثلا برادر کوچکتر من در نونهالان این تیم بازی می‌کند و سقوط این تیم می‌تواند ضربه مهلکی را به ورزش جوانان اصفهان وارد کند. شاید مثل تیم پلی‌اکریل که چند سال پیش سقوط کرد و کلا از صحنه فوتبال محو شد

     
آی اسپورت
2014-03-06 17:40:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر