فهرست
تابستان عجیبِ هاشم: دائم المنتفی!
تابستان عجیبِ هاشم: دائم المنتفی!

تابستان عجیبِ هاشم: دائم المنتفی!

آی اسپورت-  بازیکنی که تابستان یک سال قبل زودتر از نیمار جونیور خودش را به برزیل رسانده بود تا بعد از سپری کردن آخرین روزهای درمانی، خودش را مهیای یارگیری لئو مسی در بلوهورزنته کند، این تابستان را با دغدغه های کاملا متفاوتی می گذارند. هاشم بیک زاده حالا از این باشگاه به آن باشگاه می رود و همه جا نیز به یک سرنوشت تکراری می رسد. منتفی شدن مذاکره ها. 


هاشم بیکِ فوتبال ایران، بعد از توافق نکردن با استقلال، به سراغ رقیب سنتی رفت و با پرسپولیس مذاکره کرد و به بن بست رسید. کمی بعد، از تراکتورسازی به عنوان مقصد بعدی او نام برده شد اما تونی ترچیح داد در این پست به سراغ بازیکن خارجی برود. سایپا تیم دیگری بود که هاشم با آن توافق نکرد و حالا از پیکان به عنوان آخرین مقصد ممکن برای این بازیکن نام برده می شود. زمان زیادی تا پایان فصل نقل و انتقالات باقی نیست و مهره محبوب کی روش، همچنان بدون تمرین و بدون تیم، تعطیلات اش را سپری می کند.


در پروسه رقم خوردن شرایط این روزهای هاشم بیک زاده، مدیران فصل قبل باشگاه استقلال به شدت مقصر هستند. آن ها یک سال قبل، بیک زاده را تبدیل به یکی از 6 مهره میلیاردی شان کردند و حالا این بازیکن حاضر نیست رقم کمتری برای امضای قرارداد با یک باشگاه بگیرد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که به نظر می رسد پیشنهادهای این فصل به بیک زاده، واقعی تر و منطقی تر از مبلغی باشد که او سال گذشته در قراردادش با استقلال به دست آورده است.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-13 17:56:44
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
حیف هزار تومن که بدی به این
-
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۱
اگه لیگ 2 خواهان داشته باشه باید کلاهشو بندازه هوا
اصلا در حد لیگ برتر نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر