فهرست
احمد آهی:هر اشتباهی قابل بخشش است حتی اشتباه رحمتی
احمد آهی:هر اشتباهی قابل بخشش است حتی اشتباه رحمتی

احمد آهی:هر اشتباهی قابل بخشش است حتی اشتباه رحمتی

آی اسپورت - تیم ملوان این روزها آماده ترین تیم فوتبال کشورمان است و با اسکوچیچ حسابی کولاک کرده است. احمد آهی هم این روزها در فرم خوبی به سر می برد و یک گل هم در برابر استقلال به ثمر رساند. گفتگوی سایت آی اسپورت را با آهی بخوانید:

از چه زمانی تمرینات تیم شروع شده؟

ما از شنبه هفته جاری دهم اسفندماه تمرینات خود را شروع کردیم و مربی تیم تمرینات را به صورت سبک برنامه‌ریزی کرده است. تا با نزدیک شدن به زمان بازی‌ها تمرینات به صورت سنگین‌تر پیگیری شود و بتوانیم به فرم مطلوب و ایده‌آل خود برسیم. اما این تعطیلات در هر صورت به ضرر تیم‌هاست، مخصوصا تیم‌های بالا و پایین جدولی زیرا ادامه بازی‌ها برای این تیم‌ها حساس است و ممکن است تعطیلات این تیم‌ها را از شرایط مسابقه خارج کند. اما برای ما که در رتبه ششم، هفتم جدول هستیم مشکل خاصی پیش نخواهد آمد.

شرایط تیمی ملوان چطور است؟

چون تیم ما استرسی ندارد و شانس قرار گرفتن در رتبه‌های بالاتر یا پایین‌تر جدول را نداریم همه اعضای تیم بسیار شاداب بوده و وضعیت مناسبی داریم. نگرانی بیشتر بچه‌ها در مورد فصل بعد است و اینکه دراگان اسکوچیچ در تیم باقی خواهد ماند یا خیر و موضوع دیگر اینکه تیم برای فصل آینده چگونه بسته خواهد شد و شرایط تیم به چه صورت خواهد بود.

در سال دیگر در ملوان می‌مانی یا خیر؟

در حال حاضر سه و نیم است که در انزلی بازی می‌کنم و خود من هم همیشه مایل بودم که در تیم بمانم، امسال هم امیدوارم شرایط طوری باشد که تمامی بازیکنان راضی به ماندن در تیم باشند یعنی اینکه مسئولان با مربی به توافق رسیده و تیمی خوبی برای فصل بعد ببندند. ملوان همیشه بودجه کمی داشته و فقط برای ماندن در لیگ می‌جنگید، اما امیدارم با بودجه خوبی که برای فصل بعد به تیم اختصاص می‌دهند بتوانیم فصل بعد برای رتبه‌های بالاتر تلاش کنیم.

آیا بعد از تعطیلات ممکن است تیم افت کند؟

احتمال این موضوع می‌رود زیرا ما هیچ استرسی برای کسب نتیجه نداریم اما ممکن است همین عدم داشتن استرس باعث بازی روان‌تر ما نیز بشود. اما مربی فقط به حفظ فرم ایده‌آل تیم فکر می‌کند.

در زمان تعطیلی لیگ چطور تیم خود را در شرایط مطلوب حفظ کرده‌اید؟‍

این مسئله به افکار مربی برمی‌گردد. ایشان با برنامه‌ریزی و تمرینات منظم به فکر ایجاد شرایط بدنی مناسب در بازیکنان هستند برای مثال در اول فصل زمانی که برای اولین‌بار در تمرینات ایشان شرکت کردم به این مسئله شک داشتم که بتوانیم در زمان مناسب به آمادگی بدنی برسیم اما سبک تمرینی ایشان به گونه‌ای است که در حال حاضر فکر می‌کنم بازیکنان ملوان بهترین شرایط بدنی را دارند و ایشان به موقع تمرینات سنگین و سبک برای تیم در نظر می‌گیرد و در بهترین زمان ممکن هم به تیم استراحت می‌دهد.

در مورد محرومیت مهدی رحمتی چه نظری داری و آیا اینکه این موضوع قابل بخشش است یا نه؟

من اصلا حرکت ایشان را ندیدم و نمی‌توانم نظر قاطعی بدهم و شاید بهتر است به رای کمیته انضباطی احترام بگذارم، بالاخره هر کس ممکن در زندگی شخصی خود اشتباهاتی داشته باشد و این اشتباهات مطمئنا قابل بخشش خواهد بود اگر اینکه تکرار نشود.

 

فرید کریمی:فردا شاید به تمرین برگردیم  / وضع تیم واقعا خراب است

آی اسپرت -

اعتصاب بازیکنان صبا به کجا رسید؟؟

فعلا در حال اعتصاب هستیم و تمرین نمی‌کنیم و قصد رفتن به تمرین را هم نداریم. تا زمانی که یک نفر جواب درست و حسابی به ما ندهد به تمرین نخواهیم رفت تا بدانیم واقعا چه کسی با ما طرف حساب است و چه کسی جوابگوی توقعات بازیکنان خواهد بود. فعلا تمامی اعضای هیات مدیره تیم استعفا داده‌اند و کسی هیچ جوابی به بازیکنان  نمی‌دهد .البته فردا از بازیکن ها خواسته اند همه سرتمرین جمع بشوند و داریم تصمیم می گیریم برویم یا نرویم .

آیا صبا سقوط می‌کند یا در لیگ می‌ماند؟

مسئولین تیم اگر به فکر تیم باشند با توجه به جایگاهی که در جدول داریم و با توجه به بازی‌های باقیمانده مطمئنا سقوط نمی کنیم. اما اگر وضعیت به همین صورت ادامه پیدا کند وضعیت تیم خیلی خطرناک خواهد شد و ممکن است خدایی ناکرده تیم در بازی‌های باقیمانده نتایج مناسبی را کسب نکند.

فکر می‌کنی سال آینده صبا تیم‌داری بکند؟

با این منوال اگر می‌خواهند تیم‌داری کنند بهتر است که اصلا فکر تیم‌داری را از ذهنشان خارج کند و به ادامه شرایط به این صورت فکر نکنند. اما من نمی‌دانم چون تیم چند سال پیش از تهران به قم هبه شده وضعیت چگونه پیش خواهد رفت. ما هم منتظر می‌مانیم تا ببینیم تکلیف چه می‌شود.

راستی در بازی با پرسپولیس فرصت مناسبی را از دست دادی ...؟

بالاخره فوتبال است و این اتفاق‌ها در آن می‌افتد. در آن صحنه اصلا یادم نیست که  چه اتفاقی افتاد که نتوانستم توپ را به گل تبدیل کنم.  امیدوار مرتبه بعد بتوانم جبران کنم.من توی ذهنم بود سمت راست نیلسون بزنم .خلاصه حیف شد . اگر آن توپ را می زدم بازی را می بردیم . 

     
آی اسپورت
2014-03-06 17:42:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر