فهرست
وزارت ورزش پیگیر بازگشت استراماچونی به استقلال
وزارت ورزش پیگیر بازگشت استراماچونی به استقلال

وزارت ورزش پیگیر بازگشت استراماچونی به استقلال

آی اسپورت – وزارت ورزش برای حل مشکل استراماچونی با باشگاه استقلال وارد عمل شده است. مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به پیگیری‌های مستمر مسعود سلطانی‌فر برای حل مشکلات سرمربی ایتالیایی تیم استقلال گفت: «وزیر ورزش از شب گذشته تماس‌های متعددی با مسئولان وزارت خارجه از جمله عراقچی و همین‌طور سفیر ایتالیا در ایران داشته است و امیدواریم به‌زودی با پیگیری «جوزپه پرونه» سفیر ایتالیا از بازگشت استراماچونی و ادامه تعهدات او و همراهی با تیم استقلال خبرهای خوبی بشنویم.»

ناظمی گفت: «رضایت هواداران و ادامه روند موفقیت استقلال دغدغه خاطر و سرمایه مدیریتی وزارتخانه است و از همان لحظه اعلام خبر جدایی استراماچونی، وزیر ورزش و جوانان از مدیرعامل و هیئت مدیره خواست به سرعت برای رفع این مشکل و استمرار فعالیت سرمربی ایتالیایی اقدام کنند. با پیگیری و دستورات وزیر ورزش و جوانان با رفع موانع تحمیلی ناشی از تحریم‌ها، حقوق معوقه سرمربی ایتالیایی تیم استقلال از مسیر سیستم بانکی کشور به سرعت در اختیار وی قرار می‌گیرد.

ناظمی درباره شایعه استعفای مدیرعامل استقلال تهران گفت: «فعلا حفظ آرامش هواداران و تیم استقلال و بازگشت آقای استراماچونی در اولویت اول است و در این مورد بعداً اطلاع رسانی می‌کنیم.»

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2019-12-09 15:15:00
نظر دهید

۱ نظر
6
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۰۴
دغدغه وزارت ورزش و حکومت رو مشاهده میکنید والا ما میدونستیم فقط استقلالیا خیلی در برابر فهمیدنش مقاومت میکردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر