فهرست
محجوب انصراف داد ؛ تارتار تمرینات را ترک کرد
محجوب انصراف داد ؛ تارتار تمرینات را ترک کرد

محجوب انصراف داد ؛ تارتار تمرینات را ترک کرد

آی اسپورت- بعد از انصراف سیروس محجوب از مالکیت ملوان، گفته می‌شد که او تصمیم دارد تا مالکیت صبای قم را عهده‌دار شود. روزها گذشت و گذشت و در حالی که همه‌چیز آماده بود تا او صبا را در اختیار بگیرد به ناگاه او امروز انصراف خود را اعلام کرد تا بار دیگر صبا وارد شرایط بحرانی شود. بعد از این خبر مهدی تارتار، سرمربی این تیم، هم اعلام کرد تا مشخص شدن تکلیف مسائل مدیریتی این تیم در تمرینات حاضر نمی‌شود. تارتار که به‌شدت از محجوب گله‌مند است گفت: "محجوب بارها را من تلفنی تماس گرفت و حتی از خارج از کشور با من صحبت می‌کرد که تیم را ببندم اما روز گذشته که با او تماس می‌گرفتیم جواب تلفن ما را هم نمی‌داد. از روز گذشته متوجه شدم که مسائلی وجود دارد. من به خانه خواهم رفت و تا زمانی که وضعیت باشگاه مشخص نشود در تمرینات حاضر نمی‌شوم. باید دید مسئولان اصلا قصد تیم‌داری دارند یا خیر. نمی‌شود ما دست از پا درازتر به خانه‌هایمان بازگردیم. هم اکنون هیچ کسی مسئولیت قبول نمی‌کند باید ببینیم استانداری هزینه می‌کند یا خیر. اصلاً ما با چه کسی طرف هستیم. جهانبینی شبانه‌روز در باشگاه فعالیت می‌کند و تلاش کرد که تیم بسته شود اما این آقا خیلی راحت می‌آید و انصراف می‌دهد. باید مسئولان استانی به این مسئله رسیدگی کنند و بازخواست کنند."
اینکه محجوب در فصل گذشته شرایط تیمداری در بخش خصوصی را در ملوان تجربه کرده و با علم به همین تجربه برای خرید صبا پیشقدم شد و بعد از شروع کار صبا در نقل و انتقالات و آغاز تمرینات به یکباره اعلام می‌کند قصد خرید ندارد، علامت سوال بزرگی است که باید هرچه زودتر خود پاسخگو باشد.
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-13 20:46:33
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۴۹
دیوونه است این بابا! مرتیکه مگه مجبروت کردن بیایی تو فوتبال؟ برو پولاتو پارو کن! تو رو چه به فوتبال؟؟
-
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۲:۲۳
اصلا نباید به این تیم میدادن دیگه! مگه پلی استیشنه هر لحظه بخوای بری بیرون از بازی! مالک ملوانم بود هر سری میخواست واگذار کنه،قهر میکرد،غیب میشد ! انگار تیم فوتبال لیگ برتری هم مثل شرکت های تجاریشه که فکر میکنه اینطوری باید مدریت شه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر