فهرست
کارشناسی: بررسیِ آینده‌یِ آنخل دی ماریا
کارشناسی: بررسیِ آینده‌یِ آنخل دی ماریا

کارشناسی: بررسیِ آینده‌یِ آنخل دی ماریا

گابریله مارکوتی
 
لوران بلان این هفته از دی ماریا حرف زد: «برایِ تقویتِ تیمی مثلِ پاریس سن ژرمن باید دنبالِ بازیکنانی باشیم که در باشگاه‌هایِ بزرگ بازی می‌کنند. خریدِ این بازیکنان چندان کارِ ساده‌ای نیست. دی ماریا خیلی خوب است... و ما حالا آزادیِ مالیِ بیشتری داریم (بعد از گذر از تستِ بازیِ جوانمردانه‌یِ یوفا). اما هنوز کارِ سختی پیشِ رو است. فراموش نکنید که ما تنها باشگاهی نیستیم که خواهانِ به خدمت گرفتنِ او هستیم و منچستر یونایتد هم پولِ زیادی بابتش پرداخت کرده است و به این سادگی‌ها از دستش نمی‌دهد. شاید مجبور باشیم به راهِ حل‌هایِ دیگری فکر کنیم.»
اینکه بخواهیم حرف‌هایِ مربی‌ها را تعبیر کنیم، آن هم وقتی از فیلتر رسانه‌ها رد می‌شود، کارِ خطرناکی است و غالبا نتیجه‌یِ درستی نمی‌دهد. اما حرف‌هایِ بلان واقعا درست به نظر نمی‌رسد. او می‌گوید پاریس سن ژرمن تنها تیمی نیست که دی ماریا را می‌خواهد. واقعا؟! چه تیمِ دیگری خواهانِ او است و فراتر از آن پولش به خریدِ او می‌رسد؟ هیچکدام از تیم‌هایِ انگلیسی بعد از فصلی که دی ماریا در لیگِ برتر گذراند علاقه‌ای به خریدِ او ندارند. تازه اگر داشتند هم اصلا معلوم نیست یونایتد حاضر باشد دی ماریا را به تیمی انگلیسی بفروشد. بایرن ریبری و روبن و مولر و حالا داگلاس کاستا را دارد و دی ماریا به نظر نمی‌رسد بازیکنی باشد که به سبکِ گواردیولا بخورد. بعد رئال و بارسلونا. بارسلونا با دردسرِ ممنوعیتِ ترنسفر درگیر است و جوری که دی ماریا فصلِ پیش از رئال جدا شد، بعید است دیگر آنجا بازگردد.
اگر در نظر بگیریم که دی ماریا بیش از 70 میلیون دلار، شاید خیلی بیشتر، از سویِ یونایتد قیمت‌گذاری شود، تیمِ دیگری نیست که بتواند او را بخرد. البته تمامِ اینها وقتی موضوعیت پیدا می‌کند که یونایتد اصلا تصمیم به فروش داشته باشد. اما مصاحبه‌یِ اخیرِ بلان و اینکه اینقدر راحت از دی ماریا حرف زده، آدم را به شک می‌اندازد که این قرارداد همین حالا تمام شده است.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-14 09:41:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر