فهرست
گزارشی از لیست پرسپولیس؛دو جای خالی و قیمت‌های میلیاردی!
گزارشی از لیست پرسپولیس؛دو جای خالی و قیمت‌های میلیاردی!

گزارشی از لیست پرسپولیس؛دو جای خالی و قیمت‌های میلیاردی!

این 16 نفر لیست بزرگسالان از 18 بازیکن، 16 بازیکن را در دل خود جای داده است. سوشا مکانی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، لوکا ماریچ، رامین رضاییان، بابک حاتمی، مهرداد کفشگری، رضا خالقی‌فر، هادی نوروزی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و مهدی طارمی به علاوه محمد شعبانی و مایکل اومانا که تکلیف‌شان به صورت قطعی مشخص نشده، 16 بازیکن پرسپولیس هستند. حمیدرضا علی‌عسگری نیز به احتمال قریب به یقین و با نظر برانکو ایوانکوویچ به لیست برمی‌گردد و قرار است یک مهاجم یونانی نیز پرسپولیسی شود.
معضل سمت چپ با این حال پرسپولیس هنوز در سمت چپ خط دفاع دچار مشکل است. اگر ضرغام اسماعیل جذب تیم شود، اتفاق بسیار خوبی رخ می‌دهد. این بازیکن 20 ساله، در لیست زیر 23 ساله‌ها قرار می‌گیرد و لیست بزرگسالان را پر نمی‌کند، همچنین چون سهمیه آسیایی محسوب می‌شود، باشگاه می‌تواند یک بازیکن غیر آسیایی و خارجی دیگر جذب کند البته پرسپولیسی‌ها در جذب یک مدافع چپ اصلاً موفق نبوده‌اند.
قیمت نزدیک به میلیارد اما قیمت بازیکنان در نوع خود جالب است. اکثر بازیکنان پرسپولیس، قراردادی کمتر از یک میلیارد تومان دارند اما بسیار نزدیک به این رقم! یکی از مسئولان باشگاه در این مورد به ما گفت: «قرارداد هادی نوروزی حدود 950 میلیون تومان است. علیرضا نورمحمدی 900 میلیون تومان، محسن بنگر 950 میلیون تومان، رامین رضاییان حدود 850 میلیون تومان، کمال کامیابی‌نیا حدود 800 میلیون تومان، مهدی طارمی حدود 800 میلیون تومان و بقیه با فاصله اندکی، کمتر از این ارقام است.»
اومانا و تادئو؛ گران‌ترین بازیکنان پرسپولیساما دو بازیکن از قاره آمریکا، گران‌ترین بازیکنان پرسپولیس هستند. مدیر برنامه‌های مایکل اومانا، مدافع تیم‌ ملی کاستاریکا قبول کرده با رقم 350 هزار دلار (بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان) قرارداد این بازیکن را تمدید کند. همچنین ژوزف تادئو همان بازیکن برزیلی که با 9 کیلوگرم اضافه وزن توسط حمید درخشان به پرسپولیس آمد و به قول برانکو ایوانکوویچ فقط به درد ورزش بوکس می‌خورد نه فوتبال نیز قرارداد فوق‌‌العاده‌ای داشت. قرارداد او برای یک فصل و نیم نیز 350 هزار دلار بود تا گران‌ترین بازیکن پرسپولیس شود!
خرید خارجی‌ها پرسپولیسی‌ها در حال مذاکره هستند تا طبق خواسته برانکو، یک مهاجم یونانی یا یک مدافع کناری از کشور برزیل را به این تیم بیاورند البته پول ندارند و بهانه‌شان کامل است ولی اگر خرید خارجی نداشته باشند، شرایط بدتر می‌شود.
     
آی اسپورت
2015-07-14 11:29:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر