فهرست
سوارس: رازی در مورد موفقیت من و استوریج وجود ندارد
سوارس: رازی در مورد موفقیت من و استوریج وجود ندارد

سوارس: رازی در مورد موفقیت من و استوریج وجود ندارد

آی اسپورت- لوییس سوارس مهاجم تیم لیورپول تاکید دارد هیچ رازی در مورد علت موفقیت آمیز بودن همکاری درخشانش در این فصل با دنیل استوریج وجود ندارد.

این زوج در تمام رقابت های این فصل 45 بار دروازه ی حریفان را بازکرده اند و نقشی کلیدی در موفقیت های شاگردان "برندن راجرز" در این فصل بازی کرده اند.

اگرچه سوارس اعتقاد دارد علت ترکیب کشنده ی این زوج هیچ چیز خاصی نیست اما می گوید ترکیب این دو باعث شده حریفان فقط به دنبال متوقف کردن سوارس نباشند.

او به مجله ی فورفورتو گفت:«هیچ رازی در حقیقت وجود ندارد. بهترین چیز اینست که اکنون مدافعان فقط به عملکرد سوارس توجه ندارند. ما برای همدیگر فضاسازی می کنیم اگر یکی از ما درگیر باشد دیگری آزاد است.»

«دنیل مرد خوبی است. همیشه با صحبت کردن به زبان من، لوکاس لیوا و فیلیپه کوتینیو مارا به خنده می اندازد.»

«بازیکنان برزیلی زیادی در چلسی بوده اند و پرتغالی اوخیلی بود نیست. او در جام جهانی به خوبی کار خواهد کرد چون زبان آنجا را بلد است.»

سوارس همچنین درمورد گل عالی خود در برابر نوریچ سیتی در ابتدای فصل گفت:«گل سومم در آن روز که یک شوت از بالای سر دفاع به گوشه ی دروازه ی حریف بود، عالی بود و من نمی توانم گل اولم را هم توشیح دهم.»

«توپ داشت بالا و پایین می شد و من شوت زدم و به خوبی در نقطه ی خوبی فرود آمد. من در لحظات اول به گل و دروازه بان نگاه نمی کردم. گاهی وقت ها که یک مهاجم خوب کار می کند شما باید شوت کنید و ببینید گل می شود یا نه.»

     
آی اسپورت
2014-03-06 22:29:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر