فهرست
ادعای روز: چطور تک رقمی می‌شوید استاد؟
ادعای روز: چطور تک رقمی می‌شوید استاد؟

ادعای روز: چطور تک رقمی می‌شوید استاد؟

آ‌ی‌اسپورت- سرمربی‌ای در لیگ برتر حضور دارد که هر بار با بازگشتش به لیگ، تبانی و فساد را هم به همراه خود می‌آورد. هر چند بار هم این سرمربی محروم می‌شود و به لیگ یک فرستاده می‌شود. در لیگ یک هم دست از کارهای پشت پرده‌اش نمی‌کشد و محروم می‌شود. از خریدِ ناظر تا خرید تیمِ حریف در کارنامه داشته است. آخرین محرومیتش هم به خریدِ مدافع حریف برمی‌گردد که از او درخواست کرده بودند بازیکن تیم رقیب را مصدوم کند. 
حالا همین مربی مدعی شده که تیمش در لیگ پانزدهم رتبه‌ای تک رقمی کسب می‌کند. تیمی که نسبت به فصل گذشته تغییر زیادی نداشته است و در لیگ چهاردهم هم اگر لطفِ دوستانِ منشوری شامل حال‌شان نمی‌شد حالا مشغول تیم بستن در لیگ یک بودند. پس به ما حق بدهید که نگران لیگ پانزدهم باشیم. دوستان دنبال ماجراجویی‌های بزرگتری هستند.


کد خبر: 9407
  ۶  
آی اسپورت
2015-07-15 12:40:34
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۱
فراز کمالوند هاهاهاهاها
فولاد مونیخ
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۵۶
کلن توو این شهر به fairplay اعتقادی ندارن!!!تیم اولشون که با سرباز کردن وغارت تیمای دیگه میچرخه ، تیم دومشون هم که با کارت به کارت!!!
تنها چیزی که واسشون مهمه ، همون دور افتخاره افتخاره !!!
red wolf
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۲
کمالوند حیا کن گسترشو رها کن
سجاد
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۰
آقا فراز کمالونده
فراز
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
کمالوند نیست ، فرهاد کاظمی رو میگه در ضمن گسترش نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی کرده ، هم تو دفاع ، هم تو هافبک ، هم تو فوروارد ، هم تو پست گلر ، فولادی عزیز هم تهمت نزن شما هم با جعل کارت پایان خدمت قهرمان شدید .
-
يكشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
اخه چه لطفی شامل گسترش شد؟؟؟؟؟بله؟؟فولادی جعلی تویکی حرف نزن همه بازیکناتون با تبانی و رشوه پایان خدمت داشتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر