فهرست
دیسلایک: چشم‌های بسته روی کمندانی‌ها و حیدریه‌ها
دیسلایک: چشم‌های بسته روی کمندانی‌ها و حیدریه‌ها

دیسلایک: چشم‌های بسته روی کمندانی‌ها و حیدریه‌ها

آی اسپورت- آرامشِ اردوی ترکیه برای سرخپوشان، نسبتی با احوالات این روزهای مدیران باشگاه ندارد. آن ها همچنان سخت مشغول مذاکره برای جذب بازیکن‌های تازه‌اند تا شاید در روزهای پایانی نقل و انتقالات، پرسپولیسِ لیگ چهاردهم با قدرت بیشتری بسته شود. به نظر می رسید با جذب هوشمندانه وحید حیدریه، پنجره تابستانی نقل و انتقالات پرسپولیس نزدیک به بستن شدن باشد اما هنوز هم نام ضرغام اسماعلی(حتی بعد از تمدید قرارداد با تیم عراقی) پیرامون باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد. در واقع مدیران باشگاه که هنوز نسبت به اعتراضات ابتدای فصل نگرانی دارند، قصد دارند نام های بیشتری را در اطراف پرسپولیس مطرح کنند. نام هایی برای رضایت عمومی هواداران. 


روندی که این روزها در حوالی پست دفاع چپ برای پرسپولیس رقم می خورد، همان پروسه ای ست که منجر به جذب محسن مسلمان برای قرمزها شد. برانکو برای پست هافبک هجومی، جوان باآتیه ای مثل میلاد کمندانی را در اختیار داشت. بازیکنی که هر وقت به زمین آمده تماشاگران را به وجد آورده، در تیم ملی امید خوش درخشیده و نظر برانکو را نیز جلب کرده است. او که بازی اش نیز درست مثل مدل موهایش مدرن است، پتانسیل ویژه ای دارد که شاید زیر سایه نام بزرگ بازیکن کم اثری مثل محسن مسلمان مخفی شود.


حقیقت آن است که قاطبه هواداران پرسپولیس، چشم شان را روی کمندانی و حیدریه بسته اند و نمی خواهند به آن ها برای لیگ پانزدهم اعتماد کنند. آن ها از یاد برده اند که بهترین های فصل قبل پرسپولیس، مهدی طارمی و احمد نورالهی بوده اند که قراردادشان روی هم به 300 میلیون نرسیده و مهاجم میلیاردی تیم، از همان هفته چهارم مصدوم بوده است!  قرمزها این روزها، پدیده ها را نمی بینند و برای جذب نام ها روی باشگاه فشار می آورند. یک نفر باید هواداران پرسپولیس را هم به اردو بفرستد، آن ها بیشتر از خود تیم به آرامش نیاز دارند.


کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-15 13:15:41
نظر دهید
۵ نظر
Gatab City
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۰۶
آفرین ولی تیم باید این فصل نتیجه بگیره مهم الان نتیجست
میرحامد
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۰
دو ساله دارم تو پیج تراختور می گم کمندانی رو جذب کنین کو گوش شنوا آخرشم سرباز جذبش می کنن ستاره اش می کنن میدن پرسپولیس
ali
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۱
اونوقت حیدری مصدوم بشه یا سرباز شه شمامیری دفاع چپ بازی کنی؟
یوهان کرایف
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۷
اسماعیل زاده و سیف الهی رو هم که جزو خوب ها بودن از دست دادن کمندانی توی دربی برای 10 دقیقه بازی کرد ولی همون مدت کم موثر بود
-
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۱
حالا چرا این حیدریه رو به کمندانی می چسبونی؟؟اینا خیلی با هم فرق دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر