فهرست
قاب روز: این بیرانوندِ خوشبخت
قاب روز: این بیرانوندِ خوشبخت

قاب روز: این بیرانوندِ خوشبخت

آی اسپورت- از پایان لیگ برتر چهاردهم تا آغاز جلسه های تمرینی نفت تهران، علیرضا بیرانوند جوان یکی از پرحاشیه ترین ستاره های فوتبال ایران بود. او بعد از آخرین مسابقه لیگ، روی زمین چمن به تراکتوری ها گفته بود به این باشگاه می رود و کمی بعد در ساختمان استقلال دیده شد و با چند باشگاه دیگر مذاکره کرد و تمایل‌اش به جدایی از نفت را به نمایش گذاشت اما درست از اولین جلسه تمرین تیم منصوریان، مثل بچه های خوب در آرامش کامل با نفت تمرین کرد و به همه مشتریانش فهماند که فعلا قصد جدایی ندارد.

حضور سیدجلال در تمرین های نفت تهران، بیشتر از هر بازیکن دیگری بیرانوند را هیجان زده کرده است. آقای دیوار، برای هر گلری یک موهبت است و هنوز از یاد نبرده ایم که نیلسون به خاطر حضور او، چه آمار فوق العاده ای در پرسپولیس به دست آورده بود. به نظر می رسد لیگ پانزدهم، لیگِ بیرانوند باشد. او پشت سر زوج فوق العاده سیدجلال حسینی-کارلوس سانتوس بازی خواهد کرد و احتمالا اصلی ترین گزینه برای ثبت بیشترین کلین شیت در لیگ برتر باشد و شاید بالاخره گلر اول تیم ملی هم بشود. علیرضا حق دارد به خاطر حضور جلال حسینی شگفت زده باشد و حتی اولین لحظه حضور جلال را این طور برای خودش ثبت کند. ادامه همکاری با نفت، مطمن ترین انتخاب ممکن برای این گلر جوان بوده است. حتی اگر تیم های دیگر با پیشنهادهای مالی بهتری به سراغ او آمده باشند.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-15 13:49:22
نظر دهید

۱ نظر
محمد
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۳۱
بیراوند دید تا بخواد انصراف بده و برگه اعزام بیاد ی نیم فصل نمیتونه برا تراکتور بازی کنه به همین خاطر نیگر داشت برا سال بعد یعنی مجبور بود .تنها علت همینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر