فهرست
رونمایی تراکتور از یونس در تهران
رونمایی تراکتور از یونس در تهران

رونمایی تراکتور از یونس در تهران

آی اسپورت - کاروان تراکتورسازی امروز به تهران سفر کرده و قرار است در اردوی پایتخت، از حمزه یونس مهاجم جدید این باشگاه رونمایی شود. یونس دیروز با تراکتورسازی توافق کرد اما بخاطر امضا نشدن قراردادش با لباس شخصی در تمرین حاضر بود. تونی امیدوار است یونس با کارنامه خوبش بتواند جای ادینیو، آقای گل فصل گذشته لیگ برتر را پر کند. با حضور همزمان نریمان جهان، سروش رفیعی و بختیار رحمانی در خط هافبک تراکتورسازی یونس فصل آینده صاحب موقعیت‌های بیشتری نسبت به ادینیو خواهد شد.
یونس در تهران به همراه تراکتورسازی تمرین می‌کند و در صورت هماهنگی‌های لازم برای بازی دوستانه احتمالا اولین بازی‌اش با پیراهن تراکتورسازی را هم انجام خواهد داد.
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-07-15 14:31:29
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۰
امسال میترکونیم
نام و نام خانوادگی پیمان
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۱
به امید خدا وبا همت این بچه ها امسال قهرمانان مایم حتی اگر داوراحقمونو بخرن
علی
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۰
تراکتوری ها امسال واقعا خطرناکن.خدا به خیر کنه.این کم کم قیمتش 4 میلیارده تو ترانسفرمارکت
تلاش
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۴
برا من خیلی جالب بود یه جا خوندم سالهای قبل هم بازیکنای بومی خیانت میکردن و تو زمین راه میرفتن اتفاقا بعد اون قضایا هم یه بازیکن میره سپاهان .تکرار تاریخ واسه من که خیلی جالب بود.زیاد هم نباید بومی بومی کنیم .
استقلال سرور سوراختور
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۲
این سوراختوری ها می گفتن پول نداریم الان چه طوری رفتن به این مهاجم 4 میلیارد دادن واقعا که همه ستاره های لیگ رو هم به بهونه سربازی بردن تیم خودشون واقعا متاسفم برای این فوتبال مافیایی تبریز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر