فهرست
سوال روز: اسپانسر بعدی تیم ملی کدام کمپانی است؟
سوال روز: اسپانسر بعدی تیم ملی کدام کمپانی است؟

سوال روز: اسپانسر بعدی تیم ملی کدام کمپانی است؟

آی اسپورت- یک روز بعد از نهایی شدن توافق هسته ای، بیشتر واکنش ها در شادی های خیابانی و لطیفه های اینترنتی خلاصه شده اند اما آثار این خبر مثبت، رفته رفته در حوزه های مختلف نمایان می شود. یکی از آثار مهم این توافق برای فوتبال ایران، بازگشت پول های بلوکه شده فدراسیون فوتبال در فیفاست و دیگری، عبور تیم ملی ایران از تحریم هایی که این تیم را از داشتن یک اسپانسر ایده آل برای پیراهن محروم کرده بودند تا این تیم، با لباس های حاشیه ساز و بی کیفیت آل اشپورت به مصاف رقبا برود. 


عباس ترابیان، امروز از جلسه با کمپانی نایکی و ابزار علاقه این شرکت بزرگ و مطرح برای اسپانسرینگ بهترین تیم آسیا خبر داده است. پیش قدم شدن این کمپانی استاندارد، خبر فوق العاده ای به نظر می رسد اما نایکی هنوز راه زیادی تا نهایی کردن این اتفاق دارد. فراموش نکنید که از یک سو، چند مدیر نه چندان خوشنام فوتبالی که قرارداد با آل اشپورت را جوش داده اند، حاضر نیستند به سادگی از این قرارداد عبور کنند و از طرفی نایکی به عنوان یک کمپانی آمریکایی، ممکن است برای دلواپس ها و کاسبان تحریم خوشایند نباشد و بحث حتی به مجلس نیز کشیده شود.


به نظر می رسد نایکی از بعد از جام جهانی 2014، گوی سبقت را در زمینه اسپانسرینگ از آدیداس ربوده باشد. آن ها این روزها پیراهن های ساده اما بسیار جذابی تولید می کنند و در زمین تولید مدل های مختلف استوک نیز از آدیداس جلو زده اند. بدون تردید، نایکی در زمین تبلیغ های تلویزیونی نیز یکی از بهترین برندهای تمام دنیاست. ایا به زودی ستاره های فوتبال ایران را در این تبلیغ ها خواهیم دید؟


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-15 14:48:15
نظر دهید
۱ نظر
Gatab City
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۱
فقط ظریف/فوتبال هم به چند ظریف نیاز داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر