فهرست
نیم‌فصل استراحت، نیم فصل گلزنی: فصل جگوار
نیم‌فصل استراحت، نیم فصل گلزنی: فصل جگوار

نیم‌فصل استراحت، نیم فصل گلزنی: فصل جگوار

آی اسپورت- فولاد لیگ چهاردهم، شبیه یک ارتش مهارناپذیر بود. تیمی که هر روز، از تن یکی از بازیکنانش لباس فولاد را در می‌آوردند و لباس سربازی تن‌شان می‌کردند. نیم فصل دوم، اسکوچیچ برای نجات خط حمله تیمش دست به دامن یک بازیکن کامرونی شد. بازیکنی که انگار، متخصص تغییر سرنوشت تیم‌هایش در نیمه دوم سال است.

آلویس نانگ در فولاد، 8 گل زد و بهترین گلزن نیم فصل دوم لیگ بود. فصل پیش، نیم فصل دوم به تراکتورسازی رفت و تیم قلعه‌نویی با حضور او تا رده چهارم بالا رفت. این فصل هم نانگ، به استقلال خوزستان رفته و سنتی همیشگی را ادامه داده است. نانگ مقابل تراکتورسازی درخشید، به استقلال گلی زد که به اشتباه آفساید گرفته شد و امروز، اولین گل سالمش را وارد دروازه سپاهان کرد. شروعی طوفانی، برای بازیکنی که شاید فرصتی برای رقابت آقای گلی نداشته باشد اما می‌خواهد رکورد رویایی خودش در ایران را حفظ کند.

نیم فصل اول، استقلال خوزستان دهم شد و زهیوی، بهترین بازیکن تیمش را هم از دست داد. با ورود نانگ، صعود بلند آن‌ها به نیمه بالای جدول دیگر اتفاق دور از ذهنی نیست. بازیکنی که یک نیم فصل، استراحت می کند و آماده می‌شود تا نیم فصل دوم سرنوشت لیگ را تغییر دهد!

۳    
آی اسپورت
2017-01-23 16:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر