فهرست
هافبک گرانقیمت یونایتد در یک قدمی پاری سن ژرمن
هافبک گرانقیمت یونایتد در یک قدمی پاری سن ژرمن

هافبک گرانقیمت یونایتد در یک قدمی پاری سن ژرمن

آی اسپورت- منچستر یونایتد که تا به حال نزدیک به 80 میلیون پوند برای به خدمت گرفتن دپای، دارمیان، شواین‌اشتایگر و شنایدرلین خرج کرده می‌خواهد با فروش هافبک آرژانتینی‌اش بخشی از این هزینه را جبران کند. پس از انتقال ناموفق آنخل دی‌ماریا از رئال مادرید به منچستر یونایتد شایعات بسیاری مبنی بر ترک اولدترافورد توسط این ستاره آرژانتینی مطرح شد. جدی‌ترین گزینه‌هایی که برای انتقال او مطرح شده اند تیم‌های بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن هستند. با این حال گفته می‌شود سران من‌یونایتد با همتایان‌شان در باشگاه پاریسی به توافق رسیده‌اند تا در نهایت آینده دی‌ماریا در فوتبال فرانسه رقم بخورد.
 دی‌ماریا هم‌اکنون در تعطیلات پس از رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به‌سر می‌برد و در اردوی آمریکا منچستری‌ها را همراهی نکرد. احتمال دارد با قطعی شدن حضور بازیکن آرژانتینی در پاری‌سن‌ژرمن به طور کل در اردوی شیاطین‌سرخ هم منتقی شود. حضور خورخه مندس مدیر برنامه‌های دی‌ماریا در پاریس نشان می‌دهد احتمال نهایی شدن این انتقال بسیار بالاست و حتی گفته می‌شود آخرین پیشنهاد پاریسی‌ها که 50 میلیون پوند بوده را منچستر یونایتد خواهد پذیرفت.
تنها ابهام این انتقال علاقه‌مندی منچستری‌ها به جذب ادینسون کاوانی است و فان‌خال می‌خواهد مهاجم اروگوئه‌ای را به‌عنوان بخشی از قرارداد دی‌ماریا به اولدترافورد بیاورد. بازیکنی که برای معاوضه در نظر پاریسی‌هاست گرگوری فان‌در‌ویل هلندی است که با حضور متئو دارمیان در منچستر بدون شک نیازی به جذب یک مدافع  راست دیگر نخواهد بود. دی ماریا  فصل پیش با مبلغ59.7 میلیون پوند به لیگ برتر انگلستان منتقل شد تا پنجمین انتقال گران این لیگ باشد.
     
آی اسپورت
2015-07-16 00:22:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر