فهرست
ون گال با قدرت شروع کرد: هیچ‌جا امن نیست!
ون گال با قدرت شروع کرد: هیچ‌جا امن نیست!

ون گال با قدرت شروع کرد: هیچ‌جا امن نیست!

 
آی‌اسپورت – مربیِ منچستر یونایتد دیشب در سیاتل، در آستانه‌یِ شروعِ بازی‌هایِ تدارکاتیِ تیمش به نکاتِ زیادی اشاره کرد که مهمترین‌شان را با هم می‌خوانیم:
 
جایی برایِ والدس نیست
 
«من والدس را برایِ تور انتخاب نکردم چون اون با فلسفه‌یِ ما پیش نرفت و جایی برایِ چنین بازیکنی در تیم نیست. فلسفه یعنی شما چطور بازی می‌کنید و چطور ریتمِ خودتون را حفظ می‌کنید. مثلا والدس فصلِ پیش از بازی در تیمِ دوم سر باز زد. البته این فقط یک جنبه از فلسفه‌یِ ماست. دروازه‌بانی که برایِ یونایتد بازی می‌کند باید جنبه‌هایِ مختلفی داشته باشد. وقتی بازیکنی با اساسِ این فلسفه هماهنگ نشه، راهی جز ترک تیم ندارد. واقعا از این بابت متاسفم، چون ما به اون اجازه دادیم با تیم تمرین کنه و مصدومیتش را پشتِ سر بگذاره و بعد باهاش قرارداد امضا کردیم. اما وقتی ازش خواستیم برایِ تیمِ دوم بازی کنه، قبول نکرد. این بخشِ مهمی از فلسفه‌یِ ماست.»
 
آینده‌یِ نامعلومِ دی ماریا
 
«در موردِ دی ماریا باید ببینیم چی میشه. همونطور که قبلا بارها گفتم، همه چیز در فوتبال یک پروسه است و هیچ چیز یک روزه به نتیجه نمی‌رسد. این پروسه‌ای برایِ منچستر یونایتد و پروسه‌ای برایِ آنخل دی ماریا است. اما به هرحال اون هنوزِ بازیکنِ ماست و به من گفته که 25 جولای به ما ملحق میشه.»
 
خریدهایِ جدید
 
«من خیلی خوشحالم که قبل از شروعِ بازیهایِ تدارکاتی این چهار بازیکن را خریدیم. وضعیتِ ما حالا خیلی بهتر از فصلِ پیش است. همونطور که سالِ گذشته همش بهتون می‌گفتم، تیم ما تعادل نداشت. پس معلوم بود که من دوتا هافبکِ دفاعی می‌خرم. مورگان بازیکنیه که به فلسفه‌یِ ما می‌خورد، اما اون باید با کریک و شواین‌اشتایگر و بلیند برایِ پستِ هافبک میانی بجنگه. هیچ بازیکنی در تیمِ ما امنیت ندارد. در ورزش کلا همینطور است. حتا پستِ من هم امنیت ندارد، همونجور که می‌دونید. متئو هم برایِ دفاعِ راست باید با آنتونیو (والنسیا) بجنگه. متئو در دفاع خیلی خوبه، و این فلسفه‌یِ ماست که بازیکن اول باید دفاع کند. البته اون تویِ حمله هم خیلی خوبه و برایِ همین به ما پیوسته. منچستر یونایتد همیشه با دفاع‌هایِ کناریش حمله می‌کند.»
 
 
کدِ خبر: 9409
 
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-16 09:19:39
نظر دهید
۱ نظر
گتاب سیتی
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۷
تو رو خدا به داد جنگل ها و تالاب انزلی برسید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر