فهرست
کاسیاس: لوپس در روند صدرنشینی رئال بسیار تاثیر گذار بوده
کاسیاس: لوپس در روند صدرنشینی رئال بسیار تاثیر گذار بوده

کاسیاس: لوپس در روند صدرنشینی رئال بسیار تاثیر گذار بوده

آی اسپورت- دروازه بان رئال مادرید عملکرد دیگو لوپس دروازه بان رئال در رقابت های لالیگا را ستایش کرده و گفته این دروازه بان در روند رسیدن رئال به صدر جدول رقابت های لالیگا تاثیر گذار بوده است.

پس از تساوی 2-2 رئال مادرید در برابر اتلتیکو، شاگردان آنچلوتی با یک امتیاز اختلاف در صدر جدول ایستاد و کاسیاس 32 ساله اعتقاد دارد دروازه بان شوت گیر این تیم در صدر نشینی رئال تاثیر گذار بوده است.

«دیگو لوپز سهم زیادی در صدر نشینی ما داشته است.» او به روزنامه ی "آس" گفت:«او خیلی خوب است. من باید برای رقابت با او خوب کار کنم.»

بازی های خوب لوپس باعث شده کاسیاس سهم کم تری در بازی های رئال مادرید داشته باشد و کاسیاس فقط در رقابت های کوپا دل ری و لیگ قهرمانان بازی می کند.

با این وجود کاسیاس در مورد وضعیتش مثبت نگر است و می گوید می خواهد با آنچلوتی به آرزوهایش برسد.

« من با تصمیم آنچلوتی مشکلی ندارم. شما باید در تیم به دستورات مربی احترام بگذارید. همه به دنبال موفقیت بیشتر هستند و این بسیار خوب است.»

«اگر تصمیم آنچلوتی این است که من در کوپا و لیگ قهرمانان به میدان بروم من از این موضوع خوشحالم. نمی توان همیشه در مورد یک مساله بحث کرد.»

این دروازه بان 32 ساله در دیدار دوستانه ی دو تیم اسپانیا و ایتالیا درون دروازه ی اسپانیا ایستاد و در بین دو نیمه جای خود را به ویکتور والدس گلر بارسا داد.

مهاجم اتلتیکو مادرید دیگو کاستا نیز در این بازی برای اول بار پس از تصمیمش برای بازی نکردن در تیم ملی برزیل برای اسپانیا به میدان رفت و کاسیاس اعتقاد دارد کاستا راه دشواری برای قرار گرفتن در ترکیب نهایی اسپانیا در جام جهانی دارد.

«خیلی سخت است وقتی تمام دوربین ها روی شما متمرکز شده بازی کنی. ماه هاست مردم در مورد این موضوع صحبت می کنیم و بعد از بحث هایی که ما پس از بازی داشتیم کاستا از بازی اش راضی بود. او می داند راه دشواری برای قرار گرفتن در ترکیب نهایی دارد و تنها چیزی که می خواهد انجام دهد سخت تمرین کردن است. به طور کلی او خوشحال بود.»

     
آی اسپورت
2014-03-07 00:57:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر