فهرست
ستون طنزیم: آقای ظریف! این بود معرفت دیپلماسی؟
ستون طنزیم: آقای ظریف! این بود معرفت دیپلماسی؟

ستون طنزیم: آقای ظریف! این بود معرفت دیپلماسی؟

هومن جعفری/ایران ورزشی آی اسپورت - بله آقا! جرعه‌ای از لب لعل توافق هسته‌ای هم چشیدیم اما شیرین ترش لب لعل جناب عابدینی بود که پیشنهاد کرد آقای ظریف بشود دفاع برتر لیگ ایران چون در ژنو همش مشغول دفاع کردن بوده! البته عربده‌های جناب ظریف در ژنو سر کری و موگرینی کم از نعره‌هایی که سهراب بختیاری زاده سر مدافعان هم تیمی و مهاجمان غیر هم‌تیمی می‌کشید، نداشته و نخواهد داشت. فقط حالا که جایزه دفاع را می‌دهیم به آقای ظریف، جایزه بازیکن زرنگ سال را هم بدهیم به آقای عابدینی که یاد گرفته‌اند از دل هر فرصتی برای خودشان یک فرصت طلایی‌تر پیدا کنند. یعنی تاج هم با همه آن زرنگی و اصفهانی گری‌اش عمرا به عقلش نمی‌رسید که اینطوری حرف بزند. نکته: خدمت آقای جعفری تذکر بدهیم که فریادهای آقای ظریف در وین بوده نه ژنو تا فکر نکنند فقط دیگران اشتباه می‌کنند!
سهمیه لیگ یکی! بله آقا! این ماه رمضانی جرعه‌ای هم چشیدیم از لب‌لعل مدیر رسانه‌ای سابق پیکان که تشریف فرما شدند باشگاه استقلال و یک قراردادی بستند ویک سمتی مثل مدیا آفیسری باشگاه را در اختیار گرفتند. البته امیدواریم حضور ایشان از دعوای باشگاه‌های راه‌آهن و پیکان دور بماند و یک وقت بازگشت پیکان به لیگ باعث سهمیه شدن ایشان نشود!
صرفه‌جویی کنید خبر آمده که باشگاه استقلال پول ندارد جی پی اس بخرد! خب نخرید! گوشی موبایل‌های تان مگر جی پی اس ندارد؟ یک ایرانسل بخرید جی پی اس را فعال کنید بعد گوشی را با کش ببندید به بازوی بازیکنان! این هم جی پی اس! وسط این بی‌پولی خرج گردن بهرام خان می‌گذارید برای چه؟
شایعه هسته‌ای شایع شده وسط مذاکرات هسته‌ای تخت عراقچی دقیقه به دقیقه زنگ می‌زده اصفهان نتیجه دقیق را می‌پرسیده که کلاهی که سر تراکتور رفت سرشان نرود! حالا این قضیه چقدر صحت دارد را نمی‌دانیم. شما خبری شنیدید به ما هم خبر بدهید. نکته: خدمت آقای جعفری تذکر بدهیم که تخت روانچی یک نفر است و عراقچی یک نفر دیگر؛ با لحن جناب‌خان: تخت عراقچی؟!
تبریک و تهنیت پایین آمدن قیمت دلار را به باشگاه‌های بدهکار در فیفا و بالا کشیدن مجدد دلار را به دلال‌های محترم بازیکنان خارجی تبریک می‌گوییم. ستاد گرفتن دلار از آب گل‌آلود می‌دانید در صورت اجرایی شدن توافق: 1. پرویز خان مظلومی دیگر حق ندارد سیبیل بگذارد؟ 2. علی دایی دیگر حق ندارد داداشش را ببرد به تیم خودش؟ 3. مایلی‌کهن دیگر موقع اعتراض کردن حق گریه و داد زدن همزمان را ندارد؟ یعنی یا باید گریه کند یا باید داد بزند؟ 4. حاجی کاستاکورتا دیگر حق برگشتن به استقلال را ندارد؟ 5. علی پروین دیگر حق یاعلی گفتن با هیچ کدام از اشخاص حقیقی و حقوقی را ندارد؟ 6. هدایتی دیگر حق خرج کردن برای ورزش را ندارد؟ 7. محمود گودرزی دیگر حق ندارد با کفش برود روی تشک کشتی؟ 8. خادم دیگر حق ندارد رفیق رفقا و فک و فامیل‌ها را بیاورد در هیات‌مدیره استقلال و پرسپولیس؟ 9. محمد نوری حق ندارد به موهایش بیگودی بزند؟ 10. برانکو حق ندارد با چلنگر کار کند و حتی حق صحبت کردن با همدیگر را ندارند؟ 11. کفاشیان دیگر حق ندارد روزی سه بار بیشتر بخندد؟ (همینش را هم آقای ظریف با بدبختی مجوز گرفت. می‌خواستند کلا پیچ و مهره‌های آقای ظریف را باز کنند.) 12. تاج دیگر حق ندارد با لهجه اصفهانی حرف بزند! 13. قلعه‌نویی دیگر حق ندارد بین دو نیمه سر بازیکنانش داد بزند یا بهشان از گل نازک‌تر بگوید! 14. رحمتی حق فیکس بازی کردن به صورت ثابت را ندارد و باید یکی در میان با طالب لو جایش را عوض کند! 15. رسول خطیبی حق جدا شدن از یک تیم بین فصل را ندارد! این تازه 15 بند است. خودتان حساب کنید وسط صد صفحه بیانیه باید چقدر وقت بگذاریم برای ترجمه که بقیه بندها را پیدا کنیم! آقای ظریف؟ این بود معرفت دیپلماسی؟

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-16 10:21:12
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۳۴
تخت عراقچی؟مگه داریم؟ مگه میشه؟ اون تخت روانچیه
محمد
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵
شرمنده کامل نخوندم فکر کردم اشتباه کردین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر