فهرست
شایعه روز: دایی برای اقامت به لس‌آنجلس می‌رود
شایعه روز: دایی برای اقامت به لس‌آنجلس می‌رود

شایعه روز: دایی برای اقامت به لس‌آنجلس می‌رود

آی اسپورت - شهریار فوتبال ایران شهریور ماه سال گذشته از پرسپولیس اخراج شد. اخراجی تاریخی که در تاریخ حاشیه‌های فوتبال ایران برای همیشه ثبت شد. به فاصله ماه‌ها از اخراج جنجالی علی دایی حالا ملوان مشتری سرسخت این مربی است و بهشتی مالک ملوان نیز بارها برای علی دایی پیغام و پسغام فرستاده و یا خود شخصا با این مربی صحبت کرده است. به گزارش روزنامه جام جم اما آقای گل فوتبال جهان هر بار برای نرفتن به انزلی بهانه‌ای می‌آورد. اما با تمام این اوصاف باید گفت دایی تصمیم بسیار مهمی گرفته است. او گفته اگر با ملوان به توافق نرسد شاید به تصمیم دیگر خود به طور جدی فکر کند: خروج از ایران و اقامت در آمریکا. البته علی دایی سال‌هاست گرین کارت آمریکا را دارد و در سال دو بار به ینگه دنیا می‌رود اما گویا اینبار اگر برود ماندگار می‌شود. دایی در محافل دوستانه به این موضوع اشاره کرده اما آن را حتمی ندانسته است. البته هنوز تکلیف علی دایی با ملوان به طور کامل روشن نشده اما واضح است که وی دیگر شوق و شور زیادی برای مربی‌گری در فوتبال ندارد. شاید آن اخراج تاریخی هنوز علی دایی را از شوک خارج نکرده است! رفتارهای نه چندان مناسب با اسطوره‌های فوتبال ایران پیش از این احمدرضا عابدزاده را از فوتبال ایران فراری داده است. علی دایی در صورت خروج از ایران ساکن لس آنجلس آمریکا خواهد شد.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-16 10:40:01
نظر دهید

۳ نظر
Kais3r
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
یعنی چی رفتارهای نه چندان مناسب با اسطوره‌های فوتبال ایران؟ یعنی از فردا باید به هر اسطوره ای به خاطر سابقه اش یه تیم داد با قرار داد میلیاردی؟ که اونم برادرشو که تو دسته دو با یه حای خواب و یه وعده غذای گرم مربی گری می کرد، بیاره ور دست خودش با قرار داد جند صد میلیونی؟ الان دایی رفت امریکا، مربیگری تیم ملی امریکا رو قرار بش بدن؟ یا لس انجلس گالاکسی رو؟ که حسرت رفتنشو بخوریم. عابدراده هم همینطور. دروازه بان خوبی بود، ولی مربی دروازه بانهای متوسط. الانم تو امریکا تو یه تیم که مدیر ایرانی داره، داره مربیگری می کنه. افتخارشم اینه که پسر کلینزمن شاگردشه! ما با ایشون رفتار نامناسب داشتم یا اقا که تو زمین می خواست بازیکن حریف رو بزنه؟ همچین می گن می ریم آمریکا کانهو اینکه الان اونجا نشستن و منتظرن اینا برسن و اختیار فوتبال مملکتشون رو بدن دست اینا.
Kai3er
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۷
حالا بماند که خدابیامرز حجازی هم همچین خجسته دلی بود. سطح مربیگریش پایین بود، دایم گله می کرد با من دشمنن. اخراش نساحی مازندران بیشتر بهش پا نداد، بعد می گفت چرا منو جا بلانکویچ نذاشتن. دقیقا کانهو همین مربیای فعلی که می خوان جا کیروش باشن و فم کی کنن دستای پشت پرده نمی ذاره
بهرادکیا
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۰
چرت نگو بابا ، دهن کثیفتو ببند و راجع به ناصر خان صحبت نکن ، تو کی هستی که راجع به اسطوره ها صحبت کنی اخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر