فهرست
گزارش: پوگبا و وراتی، مهره‌هایِ بازیِ لاپورتا، بارتومیو و بندیتو
گزارش: پوگبا و وراتی، مهره‌هایِ بازیِ لاپورتا، بارتومیو و بندیتو

گزارش: پوگبا و وراتی، مهره‌هایِ بازیِ لاپورتا، بارتومیو و بندیتو

آی‌اسپورت – به نظر می‌رسید با توجه به محرومیت بارسلونا از خریدِ بازیکنِ جدید تا ژانویه‌یِ 2016، انتخاباتِ امسال، بر عکسِ دوره‌هایِ قبلی، بیشتر متمرکز رویِ مسائلِ مدیریتی باشد. اما خوسپ بارتومیو با خریدِ الکس ویدال و آردا توران نشان داد، حتی در وضعیتِ محرومیت هم می‌شود بازیکن خرید. با اینکه این دو بازیکن به هر حال تا ژانویه نمی‌توانند برایِ تیمِ جدیدشان بازی کنند، اما بارتومیو اعلام کرده که حتی اگر دوباره انتخاب شود و هم دیگر خریدِ جدیدی در این تابستان نخواهد داشت. او در ضمن قول داده که هر تابستان 60 میلیون یورو خرجِ بازیکنانِ جدید کند و هدفِ اصلی‌اش برایِ تابستانِ آینده را هم پل پوگبا اعلام کرده است.
رقیبِ بارتومیو، یعنی خوان لاپورتایِ معروف، اما با انتقاد از نحوه‌یِ مذارکاتِ بارسا با نمایندگانِ یوونتوس، قول داده در صورتِ انتخابِ مجدد، پوگبا را همین امسال به نوکمپ بیاورد. لاپورتا در ضمن قصد دارد اریک آبیدال را به عنوانِ مدیرِ ورزشیِ بارسا انتخاب کند.
اما سومین کاندیدایِ ریاستِ بارسلونا، آگوستی بندیتو، تاجرِ اهلِ کاتالان است که خودش زیرِ دست لاپورتا کار کرده است. بندیتو اعلام کرده مارکو وراتی اولین بازیکن در لیستِ خریدش برایِ بارسا است و اگر انتخاب شود قصد دارد دنیس سوارس را که به شکلِ قرضی در سویا بازی می‌کند، را به تیم بازگرداند.
باید ببینیم سرنوشت بارسا و این سه کاندیدا، شنبه چه خواهد شد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-16 12:06:01
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹
تو رو خدا به داد جنگلها مازندران و تالاب انزلی برسین /فاجعه ای بد تر از دریاچه ارومیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر