فهرست
گزارش: حمایتِ مسی از لاپورتا
گزارش: حمایتِ مسی از لاپورتا

گزارش: حمایتِ مسی از لاپورتا

آی‌اسپورت – لیونل مسی در حالِ حاضر در تعطیلات به سر می‌برد و زمانِ انتخابات هم در بارسلونا نخواهد بود. مسی به صورتِ رسمی و علنی از هیچکدام از کاندیداها حمایت نکرده است، اما همه می‌دانند که او امیدوار است که یک بارِ دیگر زیرِ نظرِ مدیریتِ خوان لاپورتا کار کند. لاپورتا و مسی رابطه‌یِ بسیار نزدیک و صمیمانه‌ای در دورانِ ریاستِ قبلیِ او داشتند. لاپورتا از هر نظر مسی و خانواده‌اش را در بازه‌یِ زمانیِ 2003 تا 2010 حمایت کرد و حالا خودش می‌گوید اگر دوباره انتخاب شود، حتی روزهایِ بهتری در انتظارِ ستاره‌یِ آرژانتینیِ تیمش خواهد بود.
برعکسِ این رابطه، مسی هرگز با خوسپ بارتومیو احساسِ نزدیکی نکرده است. دسامبرِ 2013 بود که معاونِ اولِ بارتومیو، خاویر فائوس، اعلام کرد لزومی ندارد هر سال قراردادِ بازیکنان را بهبود بخشید. مسی در جواب گفت: «آقایِ فائوس هیچ چیز از فوتبال نمی‌فهمد.» مسی از اینکه به نیمار قولِ حقوقِ بیشتری هم داده شده بود، دلِ چندان خوشی نداشت.
از جهتی دیگر خیلی‌ها اعتقاد دارند، فقط لاپورتا است که می‌تواند پپ گواردیولا را به بارسا بازگرداند. پپ که دو سالِ بعد از لاپورتا، تحتِ ریاستِ ساندرو راسل مربیگری کرد، هرگز از حمایتِ او برخوردار نبود و یکی از دلایلِ رفتنش هم خودِ شخصِ راسل بود. برایِ همین مسی که رابطه‌یِ نه چندان خوبیش با لوییس انریکه بر هیچکس پوشیده نیست، امیدوار است با آمدنِ لاپورتا و پایانِ قراردادِ گواردیولا در فصلِ آینده با بایرن، یک بارِ دیگر بتواند با مربیِ محبوبش کار کند. تمامِ این عوامل باعث می‌شوند که ستاره‌یِ کاتالان‌ها شنبه منتظرِ اعلامِ نتیجه‌یِ نهایی باشد برایِ پیروزیِ لاپورتا دعا کند.
 
کد خبر: 9409
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-16 13:04:16
نظر دهید

۱ نظر
Gatab City
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۲
به داد تالاب انزلی و جنگلها مازندران و دریا مازندران برسین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر