فهرست
مورینیو: بایرن در حال بهتر و بهتر شدن است
مورینیو: بایرن در حال بهتر و بهتر شدن است

مورینیو: بایرن در حال بهتر و بهتر شدن است

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال چلسی خوسه مورینیو گفته است رقیب دیرینه اش پپ گواردیولا بایرن را به سطح بالاتری ارتقا داده است.

باواریایی ها فصل گذشته تمام رقیبانشان را پشت سر گذاشتند و توانستند لیگ قهرمانان، بوندسلیگا و جام حذفی را با یوپ هاینکس بکسب کنند و گواردیولا پس از آن در تابستان به این تیم اضافه شد.

پس از نه ماه مربی گری در آلمان، بایرن با 20 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر رقابت های لیگ فوتبال آلمان قرار دارد و تقریبا با نتیجه ای که در خانه ی آرسنالی ها رقم زده اند تقریبا به دور یک چهارم نهایی صعود کرده اند.

مورینیو که برای دو فصل در لالیگا با گواردیولا رقابت داشت فکر می کند "دی روتن" در زمان مربیگری گواردیولا پیشرفت کرده و البته وام دار مربیان سابق این تیم لوئیس فن خال و یوپ هاینکس است.

او به یاهو گفت:«فکر می کنم بایرن در حال بهتر و بهتر شدن است. فکرمی کنم بایرن جدید با لوئیس فن خال شروع شد. او شروع به یک پاکسازی در تیم کرد و با بازیکنانی مثل توماس مولز، شوانشتایگر، بادشتوبر و کروس حرکت بزرگی را در لیگ قهرمانان اروپا آغاز کرد و به فینال این رقابت ها در سال 2010 رسید.»

« پس از او یوپ هاینکس آمد که بی نظیر کار کرد و تیم باز هم بهتر و بهتر شد و حالا با گواردیولا آن ها استثنایی کار می کنند و در حال طی کردن رشد طبیعی شان هستند. در چند سال اخیر آن ها تیم بسیار خوبی بوده اند.»

اگر چلسی بتواند در برابر گالاتاسرای 0-0 مساوی کند می  تواند در مرحله ی یک چهارم نهایی برابر بایرن گواردیولا به میدان رود.

     
آی اسپورت
2014-03-07 01:40:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر