فهرست
روایتِ روز: شهریار به فوتبال برنمی گردد
روایتِ روز: شهریار به فوتبال برنمی گردد

روایتِ روز: شهریار به فوتبال برنمی گردد

آی اسپورت- امیر قلعه نویی و علی دایی، سرشناس ترین مربیان بدون تیم این روزهای فوتبال ایران هستند. آن ها که فصل گذشته را روی نیمکت سرخابی های پایتخت آغاز کردند، حالا در آستانه آغاز لیگ هنوز با هیچ باشگاهی قرارداد امضا نکرده اند. در بین این دو، تکلیف امیر قلعه نویی روشن به نظر می رسد. او که در این ساعت ها مشغول مذاکره با ملوان شده، به فوتبال و حتی به استقلال بازخواهد گشت اما علی دایی که پیشنهاد ملوان را به عنوان آخرین مقصد احتمالی رد کرده، شاید به این زودی ها در حوالی فوتبال دیده نشود.

به نظر می رسد نحوه کنار گذاشته شدن ا پرسپولیس، خاطر علی دایی را آنقدر آزرده که او دیگر به مربیگری فکر نمی کند. شهریار البته پیش تر نیز در یک روند سیاسی از تیم ملی رفته بود اما آن ماجرا به مراتب منطقی تر از اخراج کودتاوار و ناگهانی او از پرسپولیس بعد از نمایش خوب تیم برابر تراکتور به نظر می رسید.

دوری دایی از دنیای مربگیری، شاید اتفاق بدی برای خودِ او نباشد. چرا که نام بزرگ او در دوران بازی با توانایی های مربیگری اش هماهنگی زیادی نداشته است. با این وجود دور ماندن او از فضای کلی فوتبال، خبر خوبی برای فوتبال ایران به شمار نمی رود. شهریار، مهم ترین نماینده ایران در مجامع جهانی فوتبال به شمار می رفت و شناخته شده ترین چهره فوتبال ایران نیز هست.در همه این سال ها، امیدوار بوده ایم که دایی به سمت مدیریت فوتبال در نهادی معتبر سوق داده شود و کاش حالا به جای ترک فوتبال برای تمرکز بیشتر روی بیزینس، این اتفاق در سال های دوری از متن فوتبال برای او رخ بدهد.
     
آی اسپورت
2015-07-16 13:32:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر