فهرست

نگاه روز: روزهای خوشِ آزادی

آی‌اسپورت- تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای برپایی اردویی ده روزه آماده سفر به ترکیه بود. اما بازیکن-سربازهای زیاد این تیم مانع این انتقال شدند. تراکتورسازی که در فصل نقل‌وانتقالات با توجه به اوضاع بغرنج ملوان، تمام بازیکنایی که مشکل سربازی داشتند را جذب کرده بود، حالا با مشکل خروجی روبه‌رو شده است. به همین دلیل اردوی خارجی این تیم لغو شد و آنها به تهران سفر کردند. این تیم قرار است این مدت را در تهران بماند.
 امروز اولین تمرین تراکتورسازی در زمین شماره دو آزادی برگزار شد. همان طور که در تصویر مشخص است، این زمین تمرین چسبیده به استادیوم یک‌صد هزارنفری است. ورزشگاهی که تی‌تی‌ها خاطره خوبی از آن دارند و در دیدار مقابل سرخابی‌ها حماسه آفریدند. تراکتورسازی در لیگ چهاردهم ابتدا پرسپولیس را سه تایی کرد و پس از آن هم نوبت به استقلال رسید که نماد این باشگاه را توی سرشان بکوبند. تی‌تی‌ها با چهارتایی کردن استقلال در این استادیوم، همچنان سوژه کوری‌خوانی‌شان داغ است. حالا تونی شاگردانش را در زمینی تمرین می‌دهد که مجبورند روزانه دو ساعت روزهای خوش فصل قبل را مرور کنند و با روحیه‌ای خوب به یادگار امام برگردند. 
کد خبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-16 15:25:58
نظر دهید
۲ نظر
مهدی اورمولو
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۶
این خوشی با حضور هوادران در تمرین ها و بازیهای تدارکاتی تراختور در تهران بیشتر و شیرین تر نیز خواهد شد
M.T
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۰
بله اقا مهدی تا چشم دشمنامون دراد لابد الان تو فکر اینن که به جای فغانی این فصل کی رو از گردن کلفتا حامیه خودشون کنن تانذارن قهرمان شیم و خودشون حالاحالاقهرمان باشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر