فهرست
کرار دوباره کرار شد!/ 7 می‌پوشم و کسی حق دخالت نداره!
کرار دوباره کرار شد!/ 7 می‌پوشم و کسی حق دخالت نداره!

کرار دوباره کرار شد!/ 7 می‌پوشم و کسی حق دخالت نداره!

آی اسپورت- در حالی که مدیرعامل باشگاه استقلال در روزهای اخیر از جاسم کرار قول گرفته است که دیگر شاهکارهای فصل قبل را تکرار نکند، این بازیکن حاشیه ساز عراقی تنها یک روز بعد از حضور در جلسه های تمرینی باشگاه، حاشیه تازه ای برای تیم ساخته است.

جاسم کرار در فصل پیش رو، قصد دارد پیراهن شماره 7 استقلال را بر تن کند. پیراهنی که در سال های اخیر به نام فرهاد مجیدی گره خورده و آبی ها آن را با نام اسطوره باشگاه می شناسند. به همین خاطر گروهی از استقلالی ها علاقه چندانی به رسیدن این پیراهن به جاسم نشان ندادند و او در پستی به زبان فارسی در اینستاگرام اش تاکید کرده که به هیچکس مربوط نیست و او امسال شماره 7 را خواهد پوشید.جاسم همچنین به این نکته اشاره کرده که از فرهاد اجازه گرفته اما مجیدی این اتفاق را تکذیب کرده است.

بعید به نظر می رسد جاسم کرار، کمک فنی زیادی به استقلال مظلومی کند. او بعد از محرومیت مشکوک اش در آستانه دربی رفت فصل گذشته، یک بار نیز در دیدار با سایپا جنجال ساز شد و چند جلسه از تیم دور ماند و برای مدتی طولانی به عراق رفت و مصاحبه های زشتی علیه فوتبال ایران انجام داد. این بازیکن بی نظم البته مورد حمایت گروهی از استقلالی هاست که تصور می کنند جوِ علیه کرار، یک جو پرسپولیسی است و با نتیجه گرفتن باشگاه آبی مشکل دارد.به هر حال، کرار ناآرام تر از آن است که یک بازیکن کارآمد برای یک باشگاه بزرگ باشد و از نوع حرف زدن او برای تصاحب شماره 7، به نظر می رسد او قصد ندارد امسال خودش را اصلاح کند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-16 16:13:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر