فهرست
پیام صادقیان : پیشنهادهای اروپایی‌ام جدی است
پیام صادقیان : پیشنهادهای اروپایی‌ام جدی است

پیام صادقیان : پیشنهادهای اروپایی‌ام جدی است

پیام صادقیان پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره به اردوی تیم‌ملی دعوت شد. به همین دلیل دقایقی با این بازیکن درباره حضورش در لیست تیم‌ملی و دو بازی مقابل کویت و گینه گفت‌وگویی انجام دادیم که در زیر می‌خوانید :

 بالاخره به تیم‌ملی دعوت شدی و بازی هم کردی؟

بله، خداراشکر می‌کنم که پوشیدن پیراهن تیم‌ملی باز هم نصیبم شد. ما اردوی بسیار صمیمی و خوبی را پشت سر گذاشتیم و به نظرم با توجه به استفاده از تجربه بزرگان بهترین استفاده را از این اردو بردم. ما پس از این اردو به نظرم دو بازی خوب هم مقابل کویت و گینه انجام دادیم و کادرفنی باید نظر بدهد که تاثیر این بازی‌ها چه چیزی بود چون من فقط وظیفه‌ام خدمت به کادرفنی و تیم‌ملی بود.

بازی با کویت چگونه بود؟

بازی خوبی بود، آنها با تمام قوا به میدان آمده بودند و به همین دلیل بازی سنگینی بود. کی‌روش هم به جوانان میدان داد و خداراشکر توانستیم از پس این بازی برآییم و با نتیجه 3 بر 2 حریف را شکست دهیم، البته کمی بازی گره خورده بود ولی ما با برنامه به میدان رفتیم.

بازی با گینه چطور بود؟ آیا واقعا گینه ماکتی از نیجریه بود؟

بالاخره تیم‌های آفریقایی شبیه هم بازی می‌کنند. باخت مقابل گینه به نظرم به هیچ‌عنوان مهم نبود ما به دنبال این بودیم تا تجربه‌ای قبل از بازی با نیجریه از بازی با تیم‌های آفریقایی داشته باشیم و به همین دلیل فکر می کنم که گینه تیم بدی نبود.

البته نیجریه 90 درصد از بازیکنانش در تیم‌های بزرگ دنیا توپ می‌زنند و در اروپا تاثیرگذارند. آنها تیمی بسیار حرفه‌ای و معروف هستند و بازیکنان سطح بالایی دارند البته گینه هم دست‌کمی از آنها نداشت.

چرا؟

شما اسامی تیم‌ملی گینه را نگاه کنید آنها بازیکنانی کوچک نبودند اما ما در نیمه دوم گینه را اذیت کردیم، موقعیت خلق کردیم و حتی توپ را به تیر دروازه حریف زدیم اما نتیجه بازی اصلا برای ما مهم نبود و باید برای بازی‌های بعدی آماده شویم.

 آیا در لیست بعدی کی‌روش هستی؟

سرنوشت دست خدا است. من با تمام وجود تلاش می‌کنم و به تصمیم کی‌روش هم احترام می‌گذارم. سعی می‌کنم بهترین عملکردم را در سه بازی آینده پرسپولیس داشته باشم انشاءالله کار خودم را انجام بدهم و رو به جلو حرکت کنم تا در لیست کی‌روش باشم.

 حتما آرزویت حضور در جام جهانی است؟

بله، اما راستش را بخواهید فقط یکی از آرزوهایم حضور در جام جهانی است بقیه آرزوهایم حضور در اروپا است و قطعا برای این موضوع برنامه دارم. 2 یا 3 پیشنهاد خوب دارم اما همه‌چیز را به آخر فصل موکول کرده‌ام. البته پیشنهادهایم بسیار جدی است ولی انشاءالله بعدا برایش تصمیم می‌گیرم.موقعی تصمیم می‌گیرم که به پرسپولیس هم ضربه‌ای نخورد.

فارس: 100 روز مانده به جام جهانی آیا مشکلات ریز و درشت تیم‌ملی برطرف می‌شود؟

قطعا با برگزاری اردوهای منظم یا با بازی‌های تدارکاتی قوی مسلما می‌توانیم نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم تا انشاءالله نتیجه خوبی در جام جهانی بگیریم.

 در پایان نظرت در مورد اردوی پرسپولیس در مازندران و ارمنستان چیست؟

ما نیاز به بازی تدارکاتی داریم چون نباید از شرایط ایده‌آل خارج شویم. مطمئن باشید این اردو می‌تواند در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کند. ما سه بازی بسیار حساس و حیاتی داریم و این سه بازی برای ما مرگ و زندگی است. انشاءالله بتوانم بهترین عملکردم را برای پرسپولیس داشته باشم. من در پرسپولیس در سه پست در فصل جاری بازی کرده‌ام؛ در سمت چپ، راست و هافبک نفوذی. در تیم‌ملی هم در نیمه اول سمت چپ بودم اما در نیمه دوم سمت راست آمدم. خداراشکر شرایطم خوب بود و امیدوارم که بتوانم هرچه در توان دارم در سه بازی آینده برای پرسپولیس به نمایش بگذارم.


     
آی اسپورت
2014-03-07 09:59:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر