فهرست

مورینیو: رونالدو و مسی برای ثبت در تاریخ نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارند

آی اسپورت- ژوزه مورینیو معقتد است که رونالدو و مسی برای ثبت شدن نامشان در بین بهترین های تاریخ نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارند.

پله، مارادونا، زیدان و رونالدو ی برزیلی همگی به دلیل قهرمانی در جام جهانی و نمادی بودنشان، در تاریخ فوتبال ثبت شده‌اند.

حال هر دو مهاجم یاد شده سعی خواهند داشت که در تابستان امسال قهرمان جام جهانی شوند تا در پایان فوتبالشان از آنها به عنوان قهرمان برزیل یاد شود.

با این حال سرمربی چلسی که در گذشته با رونالدو در رئال مادرید کار کرده و در دیدارهای متعددش با بارسلونا مقابل مسی قرار گرفته، معتقد است که نبردن جام جهانی برای آنها شکست محسوب نخواهد شد و آنها در گروه بزرگان قرار خواهند گرفت.

وی در مصاحبه با  Yahoo :مسی فوق العاده است، فکر نمی‌کنم که او برای اسطوره شدن نیازی به قهرمانی با آرژانتین داشته باشد.رونالدو نیز  فوق العاده است و فکر نمی‌کنم او هم نیازی به قهرمانی با پرتغال برای ثیت شدن در تاریخ داشته باشد.

ولی مارادونا، زیدان، رونالدو نازاریو و ریوالدو این کار را انجام دادند.بسیاری از بزرگان قهرمان شدند و مردم از آنها انتظار دارند، آنها هم قهرمان جام جهانی شوند."

مسی در گروه F مقابل بوسنی، نیجریه و ایران بازی خواهد کرد و رونالدو در یک گروه بسیار سخت به مصاف آلمان، غنا و آمریکا خواهد رفت.

     
آی اسپورت
2014-03-07 10:08:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر