فهرست
عکس روز: پایه‌های آخرین قهرمانی لیگِ پرسپولیس
عکس روز: پایه‌های آخرین قهرمانی لیگِ پرسپولیس

عکس روز: پایه‌های آخرین قهرمانی لیگِ پرسپولیس

آی اسپورت- آخرین بار که پرسپولیس موفق شد جام قهرمانی رقابت های لیگ را بالای سر ببرد و سمفونی باشکوهی از رنگ و شعار در استادیوم آزادی بسازد، نسل اول دبستانی های امروز هنوز متولد نشده بودند!  قهرمانیِ دراماتیک لیگ ششم، یکی از خاص ترین خاطره های همه تاریخ پرسپولیس است. قهرمانی تیمیِ که از همان هفته اول با روحیهِ بردن جام وارد رقابت ها شد و تقریبا یک نیم فصل شکست نخورد و علیرغم کسب 6 امتیاز، در دقیقه 96 بازی آخر جام را بالای سر برد.

مهمانان شبِ گذشته برنامه ورزشی شبکه شما از ارکان آخرین قهرمانی پرسپولیس بودند. محسن خلیلی با گل های استثنایی اش، علیرضا نیکبخت با سپری کردن یک فصل درخشان و حبیب کاشانی، با جمع کردن شایعه هایی که هر هفته اطراف تیم شکل می گرفتند. خلیلی که دیر به فوتبال حرفه ای معرفی شده بود، دیگر هرگز بعد از آن فصل ندرخشید. نیکبخت هم با بازگشت به استقلال، چهره منفوری در بین پرسپولیسی ها شد و کاشانی نیز در ماجرای دعوا با دایی، محبوبیت اش را تا حدودی از دست داد.با این وجود، نقش این سه نفر در رقم خوردن آخرین قهرمانی قرمزها، هنوز انکارناپذیر است. این عکس البته می تواند کامل تر باشد و افشین قطبی، حمید استیلی، سپهر حیدری، کریم باقری و چند چهره دیگر نیز به آن اضافه شوند.


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-17 14:33:52
نظر دهید

۲ نظر
عبدالله جعفری
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۲۶
سلام کسب نه،کسر6امتیاز
Narges Maddah
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۳
سلام!
فراموش نکنید بذر اون تیم رو آقای انصاری فرد کاشته بود نه حبیب کاشانی که متاسفانه
دست های پنهان سیاسیون نگذاشتن کنار تیم محبوبش بمونه، کاشانی و همراهانش فقط محصول آماده رو درو کردند پس چرا نتونستن فصل بعد نتیجه بگیرند ؟!
اینا فقط پایه گذار دودستگی ین هواداران بودند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر