فهرست
نگاه روز: امیر قلعه نویی؛ انتخاب منطقی ملوان
نگاه روز: امیر قلعه نویی؛ انتخاب منطقی ملوان

نگاه روز: امیر قلعه نویی؛ انتخاب منطقی ملوان

آی اسپورت- چند روز بعد از انتخابِ مالک جدید باشگاه ملوان، سرمربی تیم محبوب شمالی نیز بالاخره معرفی شد. مدیران باشگاه در درجه اول، علاقه مند به جذب علی دایی بودند اما با جواب رد شهریار مواجه شدند و تصمیم گرفتند به سراغ امیر قلعه نویی بروند. انتخاب قلعه نویی در نگاه اول برای گروهی از ملوانی ها خوشایند نبود. چرا که امیر به عنوان یک مربی شکست خورده و نه یک مرد قهرمان فصل را به پایان برده است. با وجود این جو اما به نظر می رسد انتخاب امیر، تصمیم منطقی و درستی از سوی مدیران باشگاه بوده است.


ملوان بندرانزلی، کمتر از دو هفته تا آغاز فصل جدید رقابت های لیگ فاصله دارد. آن ها در فصل نقل و انتقالات فعالیت چندانی نداشته اند و واضح به نظر می رسد که یک مربی خارجی در این برهه زمانی، نمی توانسته کمک زیادی به ملوان بکند. امیر قلعه نویی اما به عنوان موفق ترین مربی تاریخ ادوار 14 گانه لیگ، معمولا عملکرد خوبی در زمینه خرید بازیکن داشته و حالا در این فرصت باقی مانده، با شناختی که از بازیکنان فعلی دارد، می تواند نقط ضعف تیمش را تا حدودی ترمیم کند. از طرفِ دیگر، این انتخاب برای خود امیر نیز حیاتی به نظر می رسد. او بعد از دو فصل شکست مطلق، حالا انگیزه زیادی برای اثبات خودش دارد و به خوبی می داند که یک ناکامی پررنگ دیگر در ملوان، دوران مربیگری او را به نقطه پایان نزدیک خواهد کرد.در پایان روزهای بلاتکلیفی باشگاه، به نظر می رسد این انتخاب، روزهای بهتری را سر راه ملوان قرار بدهد. تیمی که وقتی پول دارد، شرایط خطرناک تری پیدا می کند! 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-17 14:35:28
نظر دهید

۱ نظر
Danial
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۲
بر خلاف نظر نویسنده بنده فکر می‌کنم اتفاقا اصلا امیر قلعه نوعی در خرید بازیکن موفق عمل نکرده و کارنامه دو سال گذشته کاملا این موضوع رو اثبات میکنه. فکر می‌کنم اگر لیست تهیه بشه از بازیکنهای بی‌ کیفیتی که در دوران قلعه نوعی به استقلال اضافه شدند از عدد ۴۰ یا ۵۰ هم بالا میزنه. به استثنا دو یا سه‌ مورد که مثل شهباز زاده و امید ابراهیمی که خوب بودند می‌شه از ۴۰ مورد خرید ناموفق با ذکر مستندات نام برد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر