فهرست
حکم نهایی بنیتس: راموس در رئال می‌ماند
حکم نهایی بنیتس: راموس در رئال می‌ماند

حکم نهایی بنیتس: راموس در رئال می‌ماند

آی اسپورت- چند هفته‌ای است که گفته می‌شود منچستریونایتد خواهان جذب مدافع 29 ساله کهکشانی‌هاست که تا پایان فصل 17-2016 با رئال قرارداد دارد، چرا که او از وضعیتش در سانتیاگوبرنابئو راضی نیست و حقوقش را در این تیم در حد جایگاهی که برای سفیدپوشان مادرید دارد، نمی‌داند.
بنیتس در یک کنفرانس خبری در استرالیا، جایی که تیمش اردوی تابستانی پیش فصل خود را در آنجا برگزار کرده است، راجع به موضوع انتقال راموس گفت: درباره آینده و وضعیت راموس حرف‌های زیاد وجود دارد. به نظر من او یک بازیکن حرفه‌ای بزرگ است. او خودش را نسبت به تیم متعهد می‌داند و هر کاری که تیم و من از او می‌خواهیم انجام می‌دهد.
بنیتس که تیمش شنبه در اولین بازی خود در تورنمنت تدارکاتی جام قهرمانان بین‌المللی به مصاف رم، نایب قهرمان فصل گذشته سری A می‌رود، ادامه داد: فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه موضع خود را درباره راموس اعلام کرده و گفته است که او در جمع ما می‌ماند.
سرمربی پیشین ناپولی در ادامه اعتراف کرد که تیمش نیاز دارد در فاز دفاعی خود را تقویت کند، به خصوص که فصل گذشته تعداد گل‌های خورده رئال‌مادرید از بارسلونا، اتلتیکومادرید و حتی والنسیا هم بیشتر بود. بنیتس با معرفی راموس به عنوان یکی از کسانی که می‌تواند او را به هدفش برساند، تأکید کرد: من به طور مفصل با راموس حرف زده‌ام و ایده‌ها و نظراتش را راجع به آینده‌اش پرسیده‌ام. من سرخیو را یکی از اعضای اصلی تیمم می‌بینم. او یک برنده است و این همان چیزی است که ما برای تیم‌مان می‌خواهیم.
راموس که سال 2005 از سویا به رئال‌مادرید پیوست، پس از جدایی ایکر کاسیاس از کهکشانی‌ها و رفتن او به پورتو، از فصل آینده بازوبند کاپیتانی سفیدپوشان پایتخت اسپانیا را به بازوی خود خواهد بست.
     
آی اسپورت
2015-07-17 13:32:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر