فهرست
قلعه نویی- مظلومی؛ دوئلِ ویژه در اولین بازی خانگی استقلال!
قلعه نویی- مظلومی؛ دوئلِ ویژه در اولین بازی خانگی استقلال!

قلعه نویی- مظلومی؛ دوئلِ ویژه در اولین بازی خانگی استقلال!

آی اسپورت- وقتی مظلومی سکان هدایت باشگاه آبی پایتخت را از امیر قلعه نویی تحویل می گرفت، تصور نمی کرد دست سرنوشت خیلی زود او را در مقابل امیر قرار بدهد. سرمربی پیشین و سرمربی فعلی استقلال، در اولین بازی خانگی فصل آبی ها، رو در روی هم قرار خواهند گرفت. جدالی جذاب بین استقلال و ملوان، در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر پانزدهم.


استقلالِ مظلومی، فصل نقل و انتقالات نسبتا موفقی را پشت سر گذاشته و احتمالا به زودی به ترکیب کامل ایده آل این مربی می رسد. مظلومی به سبک قلعه نویی، نام های زیادی را برای مربیگری تیم در اطرافش جمع کرده و کمک های زیادی برای نتیجه گرفتن در بین آبی ها خواهد داشت. برای قلعه نویی و ملوان اما پیش فصل هنوز به صورت جدی آغاز نشده و امیر از دوشنبه هدایت تیم را آغاز خواهد کرد.


نبرد در هفته دومِ لیگ، بیشتر به سود مظلومی خواهد بود. تیم او دوران آماده سازی بهتری را پشت سر گذاشته و به هماهنگی بیشتری نیز دست پیدا کرده است. مربی آبی ها، این شانس را دارد که با شکست دادن امیر، برای مدتی با آرامش خاطر تیم را هدایت کند و مهیای هفته های بسیار سخت میانی نیم فصل اول شود. شکست در این مسابقه اما خیلی زود جو استقلال را علیه مظلومی مشتنج خواهد کرد. توقع استقلالی ها از او در شروع فصل، به مرتب بیشتر از توقعی ست که ملوانی ها از قلعه نویی دارند. 


با هر نتیجه ای، این یکی از مهیج ترین مسابقه های نیم فصل اول لیگ برتر خواهد بود. مسابقه ای در نیمه مرداد، که درست به اندازه شرایط آب و هوایی آن روزها داغ خواهد بود.کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-17 14:45:13
نظر دهید

۲ نظر
Gatab City
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۴
چه شود تقابل رحمتی و امیر/لیدرها استقلال و قلعه نوعی/پرویز و امیر
-
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۰
امیر سوراخش می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر