فهرست
از استقلالِ مظلومی رونمایی شد (عکس)
از استقلالِ مظلومی رونمایی شد (عکس)

از استقلالِ مظلومی رونمایی شد (عکس)

آی‌اسپورت- روز گذشته دیدار تدارکاتی استقلال با تیم لیگ دویی نیروی‌زمینی در کردان کرج برگزار شد. در آخرین روز اردوی ده روزه آبی‌ها، شاگردان مظلومی دیداری دوستانه ترتیب دادند که دو تیم در نهایت موفق به زدن گلی نشدند.
در دیدار دیروز استقلال، مهدی رحمتی، هرائر مگویان، حنیف عمران‌زاده، امین حاج محمدی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، محمدرضا خرسندنیا،  جاسم کرار، بهنام برزای، جابر انصاری و آرش برهانی در ترکیب اصلی و در ادامه بازی، سلیمانی، طالب‌لو، اسماعیلی، شهباززاده، حیدری، نورافکن و چشمی به میدان رفتند.
این اولین دیدار استقلال پس از بازگشت پرویز مظلومی بوده که با ترکیبی متفاوت در میدان ظاهر شد. در استقلالِ 94 مطابق انتظار مهدی رحمتی درون دروازه قرار گرفت. حاج‌محمدی و مجیدی جایگزین صادقی و بیک‌زاده شدند. جابر انصاری هم به ترکیب استقلال در خط تهاجمی اضافه شد. همچنبن  بهنام برزای مهاجم مغضوب قلعه‌نویی که در تمرینات استقلال بسیار آماده نشان داده به طور فیکس در میدان حضور داشت. 
به طور حتم این ترکیب نهایی استقلال برای مسابقات نیست و بازیکنایی چون خسرو حیدری، میلاد فخرالدینی، روزبه چشمی، سجادشهباززاده اضافه می‌شوند.


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-17 16:29:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر