فهرست
سوژه نوستالژیک:درگیری دایی و تارتار در برنامه 90
سوژه نوستالژیک:درگیری دایی و تارتار در برنامه 90

سوژه نوستالژیک:درگیری دایی و تارتار در برنامه 90

آی اسپورت-مهدی تارتار روز گذشته به عنوان دستیار علی دایی در صبا انتخاب شد. تارتار پیش از این هم سابقه دستیاری علی دایی را در راه‌آهن داشته است. جالب است بدانید این دو یک بار در برنامه 90 حسابی از خجالت هم در آمده اند. ماجرا از این قرار بود که 25 بهمن ماه 1390، مهدی تارتار خطاهایی که ایرج نظری کارشناس برنامه 90 آن ها را درست اعلام کرده بود را قبول نکرد و این تصمیمات را تحت تاثیر صحبت های علی دایی عنوان کرد. تارتار درباره اعلام پنالتی برای راه آهن گفت: «کارشناس مراعات دایی را کرد. اول باید کارشناس نظر بدهد بعد دایی. من با دایی دوست هستم و دستیار وی بوده‌ام اما این دلیل نمی‌شود که به من بی‌احترامی کنند».
همین اظهار نظر کافی بود تا دایی خطاب به تارتار بگوید: «چرا این حرف ها را می زنی؟ تو این حرف ها را می زنی اما پس از بازی برای من اس ام اس می فرستی که زیر فشارم؟»
در این لحظه تارتار گفت:«ما با هم رفیق هستیم و من دستیار شما بوده ام اما این اتفاق دلیلی نمی شود که شما به من بی احترامی کنید. شما در جریان باز حرف هایی به من زدید که ...»
دایی نیز حرف تارتار را قطع کرد و این واکنش را نشان داد: «من بی‌احترامی نکرده‌ام. این پنالتی برای ما امتیاز نمی‌شود اما داور در این باره اشتباه کرده است. من حرفی نزدم و بازیکنان نیمکت نشین من هم شاهد هستند.من نه از کسی می ترسم و نه نان من را کسی می‌دهد».
اما حتی این صحبت ها هم باعث نشد تا تارتار از موضع خودش کوتاه بیاید. او با تاکید بر حرف هایش ادامه داد:«آقای دایی شما به من اهانت کردی. اگر نظر شما این است ایرادی ندارد من از این به بعد شما را طور دیگری می شناسم».
که علی دایی هم گفت: «شما بروید همان کارهایی را که یاد گرفته اید را انجام بدهید».
و سرانجام حرف پایانی تارتار: «من دستیار شما بودم آقای دایی و این کارها را از شما یاد گرفتم».
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-17 19:09:53
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۱۳
شما هم چوب زیر آتیش کن و حاشیه بده
l
جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۲
لنگی ان دیگه . ببینیم این سری علی دایی چجوری خوشحالی میکنه جلو لنگ
-
شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۰
سطح فنی تارتار بیشتر از داییه. دایی بهتره بره دنبال شغل دیگه ای به غیر از مربیگری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر