فهرست
ترنسفرهایِ تابستانی: آخرین فصل از قصه‌یِ دخئا – راموس
ترنسفرهایِ تابستانی: آخرین فصل از قصه‌یِ دخئا – راموس

ترنسفرهایِ تابستانی: آخرین فصل از قصه‌یِ دخئا – راموس

آی‌اسپورت – از نوامبرِ فصلِ پیش پیشنهادِ هفته‌ای 200 هزار پوند برایِ داوید دخئا آماده بوده، اما ستاره‌یِ جوانِ یونایتد قصد ندارد، آینده‌اش را در اولدترافورد ببیند و دوست دارد به زادگاهش بازگردد و البته برایِ رئالِ مادرید بازی کند. رئال مادرید هم چند ماه است تلاش می‌کند دخئا را همین تابستان از یونایتد بخرد. آنها حتی پیشنهادی به مبلغِ 25 میلیون پوند هم داده‌اند، که توسطِ یونایتد رد شده است. در مقابل یونایتد برایِ بردنِ این جنگِ "پرستیژ"ها سراغِ سرخیو راموس رفته و قصد دارد او را به خدمت بگیرد.
دیروز اکثرِ سایت‌هایِ معتبر خبر از فصلِ آخرِ قصه‌یِ راموس – دخئا دادند. یونایتد به رئال مادرید اعلام کرده که تنها در صورتی این تابستان دخئا را از به آنها خواهد داد که راموس راهِ معکوس را طی کند. در واقع یونایتد ترجیح می‌دهد، یک فصلِ دیگر از دروازه‌بانش استفاده کند و تابستانِ آینده او را به عنوانِ بازیکنِ آزاد از دست بدهد، تا اینکه این تابستان مقابلِ رئال سر خم کند.
دخئا در حالِ حاضر در تورِ آمریکا با یونایتد است (البته در بازیِ اول به زمین نرفت). از سویِ دیگر با اینکه رافا بنیتس عنوان کرده راموس می‌تواند کاپیتانِ آینده‌یِ رئال باشد، هنوز خبرهایی از نارضایتیِ او از قراردادش در سانتیگو برنابئو به گوش می‌رسد.
در نهایت آنچه مشخصه این است: یونایتد یک مدافعِ درجه یک لازم دارد و رئال یک دروازه‌بانِ درجه یک. و نکته‌یِ مهمِ دیگر: نیکولاس اوتامندی. پیوستنِ او به منچستر یونایتد، امری که خیلی محتمل شده است، تمامِ این معادلاتِ بینِ رئال و یونایتد را به هم خواهد زد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-18 10:06:47
نظر دهید
۱ نظر
یوسف
شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۱
پرز یه احمق به تمام معناست! فصل قبل دیگو لوپز آماده رو فروخت تا کیلور ناواس رو بیاره که چیز خاصی ازش ندیدیم. این فصل هم کاسیاس رو فروختن و کاسیا رو آوردن! امسال دریغ از یه دروازه بان بزرگ وقتی ده خیا هم نمیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر