فهرست
کامیابی نیا: گفتند پس از خداحافظی نکو، من فیکس می شوم
کامیابی نیا: گفتند پس از خداحافظی نکو، من فیکس می شوم

کامیابی نیا: گفتند پس از خداحافظی نکو، من فیکس می شوم

اولین خرید پرسپولیس برای لیگ پانزدهم، کمال کامیابی نیا بود؛ بازیکنی که در این چند سال اخیر همیشه شایعه حضورش در این تیم شنیده می شد. هافبک جدید تیم برانکو در گفتگو با «فوتبال ایرانی» از دلیل حضورش در این تیم چنین رونمایی می کند:«هر بازیکنی دوست دارد روزی در استقلال و پرسپولیس بازی ‌کند و من هم از این قضیه مستثنی نیستم.»
* چه شد تصمیم گرفتی به پرسپولیس بیایی؟
پارسال نیم فصل هم من را می خواستند و یکسری صحبت ها شده بود ولی آن موقع‌ بازیکن نفت بودم و از لحاظ اخلاقی درست نبود که بخواهم با تیمهای دیگر خیلی راحت مذاکره ‌کنم اما امسال قضیه فرق می کرد چون من بازیکن آزاد بودم. از طرفی وقتی دیدم چنین پیشنهاد خوبی از یکی از تیمهای بزرگ‌ پایتخت به دست من رسیده تصمیم گرفتم که به این تیم محبوب و‌ پرهوادار بیایم و از انتخابم‌ کاملا راضی هستم.
* بارها حرف آمدنت به پرسپولیس شنیده می شد یعنی اینقدر دوست داشتی به این تیم بیایی؟
همانطور که گفتم من پارسال هم پیشنهاد داشتم و امسال هم برانکو به من لطف داشت و‌ مدنظرش بودم. خودم خیلی دوست داشتم به پرسپولیس بیایم. هر بازیکنی دوست دارد روزی در استقلال و پرسپولیس بازی ‌کند و من هم از این قضیه مستثنی نیستم.
* با وحود نورالهی و کفشگری و نوروزی و عالیشاه و احمدزاده حضورت در ترکیب اصلی سخت نیست؟
من به پرسپولیس آمده ام تا بیش از پیش خودم را ثابت کنم. بنابراین از رقابت کردن ترسی ندارم. من در نفت هم رقیبان زیادی داشتم اما همیشه معتقد به این قضیه هستم که با تلاش بیشتر میتوانم حقم را بگیرم و‌ این یک اصل در فوتبال است و‌ فرق هم ‌نمی کند در نفت باشی یا پرسپولیس.
* از نظر مالی آمدن به پرسپولیس به نفعت شد؟
من اصلا بحث مالی با پرسپولیس نداشتم و می خواستم قرارداد سفید با این تیم امضا کنم اما خود آقای طاهری لطف کرد و مبلغی نوشت. من برای پول گرفتن به پرسپولیس نیامده ام. اینجا آمده ام که به چیزهای خیلی بزرگتر و بیشتری برسم.
* فکر می کنی به تیم ملی برسی؟
من خیلی به این قضیه امیدوار هستم. پارسال هم دو، سه بار از من پاسپورت خواسته بودند اما قسمت نشد به اردوی تیم ملی راه پیدا کنم و افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی نصیبم شود اما امسال می خواهم طوری کار کنم که نظر مثبت کی روش را به خودم جلب کنم. قبلا هم به من گفته بودند که اگر نکونام خداحافظی کند در پست او تو را مدنظر داریم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-07-18 14:46:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر