فهرست
گرانترین بازیکنان فصل آینده: یک سپاهانی و یک تراکتوری
گرانترین بازیکنان فصل آینده: یک سپاهانی و یک تراکتوری

گرانترین بازیکنان فصل آینده: یک سپاهانی و یک تراکتوری

آی اسپورت - در سال‌های گذشته، حدس گران‌ترین بازیکن لیگ برتر از بین ستاره‌هایی مثل آندو، رحمتی، نکونام و جلال حسینی کار زیادی سختی نبود اما این فصل در نبود آندو و نکونام و پایین آمدن رقم قرارداد رحمتی و سیدجلال، بازیکنان جدیدی پرچم‌دار گرانترین‌های فوتبال ایران شده‌اند. این فصل هم مثل فصل گذشته ستاره‌های لیگ قراردادهای میلیاردی بستند، اما گفته می‌شود سپاهان باشگاهی بوده که حاضر شده بیشترین پول را به یک بازیکن داخلی بدهد. احسان حاج‌صفی که ماجرای تمدید قراردادش با سپاهان به تهدید جدایی هم کشید، فصل آینده بین یک و نیم تا دو میلیارد از سپاهان پول می‌گیرد. رقم قرارداد او در بعضی رسانه‌ها، یک میلیارد و هفتصد میلیون برآورد شده است.
در بین ستاره‌های خارجی هم کارلوس سانتوس قراردادی نزدیک به حاج‌صفی داشت اما حمزه یونس تراکتورسازی رکورد او را می‌شکند. گفته می‌شود قرارداد یونس با تراکتورسازی از دو میلیارد هم فراتر می‌رود تا این بازیکن گرانقیمت‌ترین بازیکن فصل آینده لیگ برتر باشد. تراکتوری‌ها برای پر کردن جای خالی ادینیو حسابی دست به جیب شده‌اند.

کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-18 14:56:53
نظر دهید

۳ نظر
علی
شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
سلام
آقا قرار داد حمزه یونس تونسی 2 ملیون یورو هست که میشه بیشتر از 8 ملیارد تومن
ادمین بچاپ
Sajad Maharami
يكشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۲۳
ای وللل عشق فقط تیراختور
TRACTOR FC
يكشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴، ۰۹:۰۳
چ تیمی شود تراختور مدل 15 ...از هفته دهم تمامی تیمها پرچم سفید ب علامت تسلیم شدن در برابر تراختور کبیر رو بالا میبرند...و قهرمانی تراختور رو یکایک تبریک میگند...توان نبرد و مقابله با تیم بین المللی و جهانی تراختور رو نخواهند داشت.
یاشاسین شامپیون تراختور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر