فهرست
لک:همان گلری می‌شوم که حسرت به دل مهاجمان بگذارد
لک:همان گلری می‌شوم که حسرت به دل مهاجمان بگذارد

لک:همان گلری می‌شوم که حسرت به دل مهاجمان بگذارد

آی اسپورت- همه حامد لک را مقصر اول و اصلی قهرمان نشدن تراکتورسازی در لیگ قبلی می دانند اما خودش چنین نظری ندارد. او مثل همیشه با اعتماد به نفس صحبت می‌کند و برای رقیبانش در این فصل خط و نشان می‌کشد. مصاحبه او با فوتبال ایرانی را در زیر می‌خوانید:
* ناراحت نشدی که نامت در لیست مازاد تراکتورسازی قرار گرفت؟ مربیگری سلیقه ای است. تونی اولیویرا در این فصل با من تماسی برای ادامه همکاری نگرفته اند. از باشگاه تراکتورسازی هم بعد از جدایی ام تماسی گرفته نشد و تا امروز که خبری از تراکتورسازی نیست. تراکتورسازی دو دروازه بان گرفته که مهرداد طهماسبی هم از دوستان خوب من است و امیدوارم دو دروازه بان جدید بتوانند به خوبی از دروازه این تیم محافظت کنند و هواداران را راضی نگه دارند. نه تنها به تراکتورسازی بلکه به هر تیمی که قراردادم تمام شود حق می دهم که مرا نخواهند. من بدون هیچ مشکلی از این تیم جدا شدم و برای آنها همیشه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم آنها نیز از من ناراحت نباشند.
* شاید یکی از دلایلش این باشد که خیلی ها می گویند مقصر قهرمان نشدن شان هستی.
این درست نیست که تمام تقصیرات را گردن یک نفر بیندازید. وقتی توپی وارد دروازه می شود همه مقصر هستند. همانطور که روی بردها و گلهای زده هم همه سهیم هستیم و کسی نمی تواند سهم خواهی کند. من دوست ندارم در این رابطه حرفی بزنم و اگر دوست دارید جوابی در این باره بشنوید باید از کسانی که این انتقاد یک طرفه را می کنند بپرسید.
* ولی قبول کن که حامد لک لیگ چهاردهم با فصل های قبلی خیلی فرق داشت.
قبول که مثل فصول گذشته نبودم اما برایم عجیب بود که خیلی ها فقط اشتباه من را می بینند. در همین فصلی که گذشت خیلی از گلرهای اسم و رسم دار اشتباهاتی فجیع تر از من داشتند اما اشتباه من را بزرگ می کنند. شاید به این دلیل که از من انتظار بیشتری می رود. به نظرم کسی که میخواهد بزرگ شود باید انتظار انتقادات را داشته باشد و من همیشه پذیرای انتقادات هستم.
* کادر فنی به تو چیزی نمی گفت؟
تقصیرها را نباید گردن یک نفر انداخت و باید از مربیان تیم سوال کنید که من چقدر در این فصل و نتایج آن موثر یا مقصر بودم. اگر خیلی مقصر بودم به من اطلاع می دادند و اعتراض می کردند به شخص خودم اما وقتی اینطور نشد معلوم است که کل تیم مقصر بود.
* اصلا قبول داری که اشتباهات تو باعث شد تراکتورسازی در برخی بازیها امتیاز از دست بدهد؟
بازیهای خوب هم در این فصل داشتم و اشتباه من خدا را شکر باعث باخت یا امتیاز از دست دادن تیم نداشت. مثلا در بازی استقلال که اشتباه داشتم درنهایت بازی را بردیم. فکر نمی کنم تاثیری در کم شدن امتیازات تراکتورسازی در این فصل داشتم. نمی دانم چرا عده ای دوست دارند من را مقابل تراکتورسازی قرار دهند و عامل عدم قهرمانی این تیم در لیگ گذشته من را بدانند. خیلی ها بازیهای دیگر را نمی بینند که باعث شدم تراکتورسازی امتیاز بگیرد.
* بزرگترین حسرت تو در این فصل کدام بازی بود؟
حسرت بزرگ برای من در این فصل، بازی با گسترش فولاد بود. 3 هفته قبل از پایان لیگ هواداران به استادیوم آمده بودند و می توانستیم آن بازی را ببریم و حتی با تساوی برابر نفت هم قهرمان شویم اما درنهایت آن بازی مساوی شد تا ما هم شرایط سختی برای قهرمانی داشته باشیم.
* هدفت در این فصل چیست؟ این فصل دوست دارم بهترین بازیهایم را انجام دهم و آرامش داشته باشم. می خواهم همان حامد لک سابق باشم. می خواهم دوباره شرایطی داشته باشم که با چند بازی در لیگ برتر از بشیکتاش ترکیه پیشنهاد داشتم. مطمئن باشید در این فصل تصمیم خوبی برای درخشش دارم و همه را انگشت به دهان خواهم کرد. امیدوارم دوباره به همان روزهایی که دروازه بان اول تیم ملی امید بودم بازگردم. مطمئن باشید همان حامد لکی خواهم شد که مهاجمان حسرت رسیدن به دروازه اش را داشتند.
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-18 14:48:50
نظر دهید

۳ نظر
mahdi
شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
پس بازی فولاد چی؟اونو یادت رفته
آیدین
شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۲
تو لیگ قهرمانان یه تنه تیم رو نابود کرد حالا میگه اشتباهاتم تو نتایج تاثیرگذار نبوده.
علی قاراجا
شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۳۰
جالبه هر کی از تراختور جدا میشه یا مربی نمی خوادش یا در لیست مازاده میاد میگه که از بشیکتاش پیشنهاد داشتم!
اون از استاد کیانی
اینم از پروفسور حامد لک
آخه اگه دو تا بازی از لیگ ترکیه و بشیکتاش نگاه کرده باشن و اون چشماشونو باز کنن می بینن که بشیکتاش 5 گلر داره که 2 تاش زیر 18 سالن که سطح اونا هم بهتر از خیلی هاست چه برسه به گلر اولشون تولقا زنگین!
در مورد هافبک دفاعی هم که ملی پوش اتریش که اصالتا ترک هستند (ولی کاولاک) و آتیبا هاچینسون و نجیب اویسال پرورش یافته آکادمی بشیکتاش که بازیکن بسیار با استعدادی هم هست بازی میکنه!
در مورد بقیه صحبت های پروفسور حامد لک عزیز حرف نزنم بهتره فصل قبل هرکی بازی های تراختورو دنبال میکرد میدید ضعف از کجاست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر