فهرست
پشت پرده شکست لاپورتا در انتخابات بارسلونا: خرید توران!
پشت پرده شکست لاپورتا در انتخابات بارسلونا: خرید توران!

پشت پرده شکست لاپورتا در انتخابات بارسلونا: خرید توران!

آی اسپورت- لاپورتا مدعی است که خرید آردا توران به نام بارتومئو تمام شده و هواداران تحت تاثیر این اخبار قرار گرفته اند و بارتومئو حق نداشته در سخنرانی های خود از این خرید حرفی بزند. از طرفی لاپروات مدعی است که در مراسم انتخابات و در حواشی سالن مخصوص رای گیری پوسترهای بارتومئو نصب شده که بر خلاف مقرار بوده است. بعید است چنین اعتراضی مورد توجه هیات بازرسان باشگاه بارسلونا قرار بگیرد.
همان طور که انتظار می رفت خوان لاپورتا جدی ترین رقیب بارتومئو بود که البته تنها 36.6 درصد آرا ‏را به خود اختصاص داد. بندیتو و فریکسا، دو کاندیدای دیگر هم به ترتیب 7.8 و 4.8 درصد آرا را به ‏خود اختصاص دادند تا بارتومئو با کسب اکثریت آرا مدیرعامل بارسا شود.
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-19 08:46:03
نظر دهید

۱ نظر
شایان
يكشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۷
برای ما رئالی ها این میتونه انتخاب خوبی باشه، چون بی شک بارتومئو فلسفه ی لاماسیایی بارسا رو به طور کامل محو خواهد کرد کما اینکه اون و تیم مدیریتی قبلی تا حالا اینطور عمل کردند و این یعنی دیگه بارسلونا در برد یا باخت نمیتونه به فلسفه و پایه های باشگاهش افتخار کنه بلکه هرچی که هست برد یا باخت پول هست . جالبه که حداقل توو این فصل و تا اینجا رئال رویکردی بارسا گونه داشته و جوان اول هاشو با خودش به تور پیش فصل برده! هرچند تفکر ستاره باز و تجاری پِرِز اجازه گذار اینچنینی به رئال نمیده اما بی پایه شدن بارسا هم نمیتونه خبر بدی باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر