فهرست
مورینیو: نمی‌توانم برجِ ایفل را در حیاطم داشته باشم!
مورینیو: نمی‌توانم برجِ ایفل را در حیاطم داشته باشم!

مورینیو: نمی‌توانم برجِ ایفل را در حیاطم داشته باشم!

«پوگبا به هر تیمی برود باعثِ پیشرفتش می‌شود. اگر در یوونتوس بماند، یوونتوس همچنان قدرتمند می‌ماند. او یکی از بهترین بازیکنانِ جهان است، اما مسئله‌یِ ما چیزِ دیگری است. ما فقط بازیکنانی می‌خریم که جایگزینِ بازیکنانی که می‌روند بشوند. بگوویچ به جایِ چک، فالکائو به جایِ دروگبا، نفر به نفر. من فکر می‌کنم همه دوست دارند پوگبا را به خدمت بگیرند، اما کارهایی هست که ممکنه است و کارهایی که نیست. مثلا من عاشقِ برجِ ایفل هستم، ولی نمی‌توانم در حیاطم داشته باشمش. حتی نمی‌توانم ایفلِ لاس وگاس را داشته باشم!»
«ما فقط دنبالِ بازیکنانی می‌رویم که قراردادِ خوبی برایِ چلسی محسوب شوند. من فکر می‌کنم این بازارِ ترنسفر دچارِ تورمِ شدیدی شده است. کافیست فقط به کشورِ خودم نگاه کنم. پرتغال الان با مشکلاتِ افتصادی و سیاسی و اجتماعیِ زیادی درگیر است. اما پورتو 20 میلیون یورو بابتِ ایمبولا می‌پردازد و این حقوقِ بالا را به کاسیاس می‌دهد. اسپورتینگ هم میلیون‌ها پولِ بازیکن و مربی می‌دهد. فوتبال همه چیز را به هم می‌ریزد. ما الان از قیمتِ رحیم استرلینگ تعجب می‌کنیم. اما سالِ بعد، بدتر هم می‌شود. فوتبال همین است. یک سال بازیِ جوانمرادانه‌یِ اقتصادی و سالِ بعد راههایی برایِ دور زدنش. من ناراحت نیستم. ما کارِ خودمان را می‌کنیم و از راهِ خودمانِ راضی هستیم. ما با این قدرت مبارزه می‌کنیم. من به بازیکنانم می‌گویم ما همان تیمِ قبلی هستیم و بقیه نیستند. من نمی‌توانم جلویِ بقیه را بگیرم. به هرحال آنها قرار است مقابلِ قهرمانِ لیگِ برتر بازی کنند.»
«ما حالا چالشِ بزرگی مقابلمان داریم. بازیکنانم باید تک، تک بهتر از فصلِ پیش بازی کنند. کاری که فصلِ پیش کردیم، این فصل کافی نخواهد بود.  من برایِ اولین بار است که تصمیم گرفته‌ام مدتی زیاد در یک تیم بمانم. قبلا دوست داشتم به کشورهایِ مختلف بروم و جامهایِ متعدد بگیرم. اما اگر چلسی اخراجم نکند، دوست دارم 10 سال اینجا باشم.»
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-19 11:25:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر