فهرست
اکبر محمدی: خوشحالم با قلعه‌نویی همکار شدم
اکبر محمدی: خوشحالم با قلعه‌نویی همکار شدم

اکبر محمدی: خوشحالم با قلعه‌نویی همکار شدم

اکبر محمدی پس از حضورش در تیم ملوان به عنوان دستیار اول قلعه‌نویی  گفت: در این مدت چند پیشنهاد از تیم‌های تبریزی، مشهدی و حتی صبای قم داشتم که در نهایت به پیشنهاد امیر قلعه‌نویی برای همکاری در تیم ملوان پاسخ مثبت دادم. امیر قلعه‌نویی در دوران مربیگری‌ام و خصوصا سال‌های حضورم در تیم‌های پایه ایران، همیشه توصیه‌ها و مشورت‌های بسیار خوبی به بنده ارائه می‌کرد و ارتباط مطلوبی با یکدیگر داشتیم که خوشبختانه در این فصل با همدیگر همکار شدیم. البته قرار بود فصل پیش در استقلال با ایشان همکار باشم اما قسمت نشد و خوشحالم امسال این همکاری شکل می‌گیرد؛ آن هم در تیم ریشه‌دار و بزرگ ملوان که هواداران خونگرمی دارد.
زمان اندک تا آغاز مسابقات لیگ و انتظار هواداران ملوان از کادر فنی جدید: یکی از مهمترین امتیازات ملوان، داشتن تماشاگران فوتبال‌فهم و متعصب است. ما شعاری داریم با عنوان «کار سخت‌تر و کیفیت بیشتر» که تلاش می‌کنیم آن را در ملوان عملی کنیم. هر چند به خاطر زمان اندک تا آغاز مسابقات لیگ کار ما سخت است، اما باید اقداماتمان را فشرده‌تر انجام دهیم تا بتوانیم لیگ را به خوبی آغاز کنیم. متاسفانه امسال اوضاع و احوال تیم‌های حاضر در لیگ پانزدهم چندان خوب نیست و به جز ملوان، تیم‌های دیگری هستند که هنوز به ثبات لازم نرسیده‌اند، البته به غیر از تیم ذوب‌آهن که حریف‌مان در هفته نخست لیگ برتر است، شرایط ما با دیگر تیم‌ها ۱۰ تا ۱۵ درصد فرق می‌کند.
 تیم می‌تواند در لیگ پانزدهم عملکرد خوبی را از خود نشان دهد؟ قطعا با درایت سرمربی ملوان، همکاری سایر اعضای کادر فنی و استفاده از تجربیات بازیکنان مطرح این تیم، می‌توانیم زمان از دست داده را جبران و در لیگ نتایج خوبی را کسب کنیم.
هواداران ملوان را سرمایه بزرگی برای این باشگاه: می‌توانیم از تیم ملوان سرمایه‌های خوبی را به تیم‌های ملی مختلف ایران بفرستیم، نفراتی که در آینده بتوانند در باشگاه‌های اروپایی هم بازی کنند، زیرا من معتقدم در خطه شمال و خصوصا بندرانزلی استعدادهای خوبی وجود دارد که در بلندمدت برای این تیم و فوتبال ایران تاثیرگذار خواهند بود.
بازی اول با ذوب‌آهن: بنده خاطرات خوبی از مدیران و بازیکنان  تیم ذوب‌آهن دارم، اما فوتبال همین است و یک روز باید مقابل تیم سابق خود قرار بگیرید.
     
آی اسپورت
2015-07-19 17:50:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر