فهرست
گزارش تمرین/ تمرینات سنگین هومر عامل تعطیلی فردای سرخپوشان
گزارش تمرین/ تمرینات سنگین هومر عامل تعطیلی فردای سرخپوشان

گزارش تمرین/ تمرینات سنگین هومر عامل تعطیلی فردای سرخپوشان

آی اسپورت- پرسپولیس که این روزها در ترکیه بسر می‌برد  بعد از برد روز گذشته، عصر امروز برنامه‌ی تمرینی خود را در گیزیلچه حمام برگزار کرد. بازیکنان پرسپولیس امروز تمرینات بدنسازی سنگینی را پشت سر گذاشتند و همین علت باعث شد تمرین فردا تعطیل اعلام شود. مهم‌ترین نکات تمرین امروز به صورت زیر است:
-بجز دو بازیکنی که به تهران سفر کردند تا پیگیر قرارداد خود شوند سایر بازیکنان در تمرین حضور داشتند.
- ابتدا بازیکنان به مدت 5 دقیقه زیر نظر تی هومر به انجام تمرینات کششی پرداختند و سپس تمرینات بدنسازی خود را آغاز کردند که به مدت 30 دقیقه به طول انجامید. این تمرینات شامل کار با توپ و انجام حرکات نرمشی به‌صورت همزمان بود که همین مسئله باعث شده بود بازیکنان تمرین سنگینی را پشت سر بگذارند.
- بعد از تمرینات سنگین بدنسازی بازیکنان، تمرین رسیدن به دروازه حریف را انجام دادند به این صورت که یک گروه استراحت می‌کرد و دو گروه دیگر در نیمه زمین حضور داشتند.- بعد از این تمرین‌ها بازیکنان روی به دویدن‌های سرعتی و استقامتی آوردند که این تمرین در گوشه‌ای از زمین برگزار شد.- شوت به دروازه و زدن توپ به چارچوب بخش دیگری از تمرین امروز سرخ‌پوشان بود که این تمرین زیرنظر مستقیم برانکو برگزار شد. در این قسمت از تمرین بازیکنان با پاس‌کاری و توپ‌های تک‌ضرب به سمت دروازه شوت می‌کردند.- قسمت بعدی تمرین امروز سانتر از جناحین و زدن توپ به سمت چارچوب بود.
- بخش دیگری از تمرین امروز پرسپولیس به بازی فوتبال در دو سوم زمین مربوط می‌شد، به این صورت که بازیکنان به دو تیم قرمز و طوسی تقسیم شدند و با یکدیگر فوتبال بازی کردند.- تی‌هومیر مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس در اقدامی قابل توجه به تنهایی دور زمین دوید تا آمادگی بدنش را حفظ کند.- در بازی فوتبال بازیکنان برانکو سرمربی پرسپولیس تأکید زیادی داشت تا بازیکنان نهایتاً سه ضربه به توپ بزنند و هرگاه بازیکنی بیش‌تر از سه ضربه به توپ می‌زند برانکو در سوت خود می‌دمید.- آندره پانابیچ مربی تیم پرسپولیس در دقایقی از تمرین با بازیکنان به تمرین پرداخت.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-19 21:40:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر