فهرست

نامه مویس به هواداران منچستریونایتد؛ من هم انتظار چنین فصل دشواری را نداشتم

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد، با انتشار نامه ای سرگشاده برای هواداران این باشگاه، تایید کرد که اولین فصل حضورش در الدترافورد، بدتر از آنچه فکر می کرد، سپری شد.

او در این نامه از هواداران منچستریونایتد به دلیل صبوری شان تشکر کرد و قول داد که شرایط تیمش را بهتر کند.

مویس نوشت:" وقتی من هدایت منچستریونایتد را برعهده گرفتن، می دانستم یک چالش است اما فصل دشواری که پشت سر گذاشتیم، اصلا چیزی نبود که فکر می کردم. مطمئنم که برای شما هواداران هم همین طور بود.

بازیکنان، کادر فنی و من مشتاقانه به دنبال جبران این نتایج هستیم.

شما به دیدن یک منچستریونایتد موفق عادت کرده اید و حمایت شما از من و بازیکنان در تمام طول فصل فوق العاده بوده است. شما در دیدارهای خارج از خانه، هنوز بهترین هستید و در الدترافورد هم بهترین پذیرایی را از ما داشتید.

حمایت از تیم، وقتی پیروز می شود، آسان است اما وقتی سخت می شود که شرایط خوب پیش نمی رود. وفاداری ای که به ما نشان دادید، فوق العاده بود.

همه آنچه ما پشت سر گذاشتیم، باعث می شود در آینده بهتر و قوی تر شویم.در طول سال ها، شما شاهد تیم های قهرمان زیادی در اینجا بودید و من تردیدی ندارم که شما بار دیگر شما شاهد یک تیم قهرمان بزرگ خواهید بود."

منچستریونایتد در حال حاضر در لیگ برتر در رتبه ششم است و در چمیپونزلیگ نیز با شکست مقابل المپیاکوس در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی، در آستانه حذف قرار دارند.

     
آی اسپورت
2014-03-07 15:28:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر