فهرست
کیه لینی: بوفون بهترین دروازه بان تاریخ است
کیه لینی: بوفون بهترین دروازه بان تاریخ است

کیه لینی: بوفون بهترین دروازه بان تاریخ است

آی اسپورت- جورجو کیه لینی، مدافع یوونتوس، معتقد است جی جی بوفون، هم تیمی اش در یووه و تیم ملی ایتالیا، بهترین دروازه بان تاریخ است.

بوفون در 15 سال اخیر، یکی از بهترین دروازه بان های دنیا بوده و کیه لینی معتقد است که کیفیت و تجربه او می تواند به ایتالیا در رقابت های جام جهانی 2014 کمک زیادی بکند.

او به بخش ایتالیایی سایت گل گفت:" برای ما، بوفون تنها کاپیتان است. او باتجربه ترین بازیکن تیم است و ما خوش شانس هستیم که او را در تیم مان داریم. معتقدم بهترین دروازه بان تاریخ از دروازه ما مراقبت می کند.

ما همیشه تلاش می کنیم تا خطر زیادی روی دروازه او ایجاد نشود اما بودن او درون دروازه، خیلی به ما اطمینان می دهد."

کیه لینی همچنین در مورد پیرلو صحبت کرد و گفت:" آندره آ پیرلو خود فوتبال است. او یک فوتبالیست عالی است. در چند سال گذشته این شانس را داشتیم که در باشگاه ما بازی کند و با آمدن او بود که ما بار دیگر قهرمانی های مان را آغاز کردیم.

او یک قهرمان است و همیشه تلاش می کند تا بهترین بازی ها را برای تیمش به نمایش بگذارد. او شخصیت فوق العاده ای نیز دارد؛ مسئله ای که برای موفقیت در رقابت هایی مانند جام جهانی بسیار اساسی است."

ایتالیا در جام جهانی در گروه دشواری قرار دارد اما کیه لینی امیدوار است که بتوانند با درخشش ماریو بالوتلی به مرحله بعد راه پیدا کنند.

" بالوتلی بدون تردید بزرگترین استعداد فوتبال ایتالیاست. دوران حرفه ای فراز و نشیب های زیادی داشت اما باید امیدوار باشیم که در جام جهانی پیش رو، او بتواند همان طور ظاهر شود که هواداران انتظار دارند."

     
آی اسپورت
2014-03-07 16:00:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر