فهرست
نکونام، مربیِ تیم ملی و بازیکنِ سایپا می‌شود؟
نکونام، مربیِ تیم ملی و بازیکنِ سایپا می‌شود؟

نکونام، مربیِ تیم ملی و بازیکنِ سایپا می‌شود؟

آی‌اسپورت- با پیوستن جواد نکونام به سایپا، تکلیف دستیاری کی‌روش مشخص نشد. کارلوس کی‌روش که پس از تمدید قرارداد با ایران، از نکونام به عنوان یکی از دستیارانش نام برده بود، هنوز جواد را کنار دست خود ندید. البته کی‌روش همان زمان هم می‌دانست که نکونام هنوز بازنشسته نشده است. آن موقع احتمال می‌رفت که در پایان فصل، نکونام از فوتبال خداحافظی کند و به تیم ملی اضافه شود. به خصوص زمانی که تمدید قرارداد کی‌روش توام شد با زمان خداحافظی نکونام از بازی‌های ملی. 
نکونام پیش از این هم اعلام کرده بود که یک فصل دیگر قصد دارد به فوتبالش در مقطع باشگاهی ادامه دهد. نکونام امروز با سایپا تمدید کرد و حالا مشخص نیست که چطور می‌تواند کمک حال کی‌روش شود. احتمال این وجود دارد که شماره شش سابق تیم ملی قید همکاری با کی‌روش را زده باشد. احتمالی که بسیار بعید به نظر می‌رسد. نکونام علاوه بر رابطه دوستانه‌ای که طی این سال‌ها با کی‌روش داشته، قصد دارد با پایان فوتبالش روی به مربیگری بیاورد. 
پس از مشخص شدن تکلیف نکونام با سایپا و رد پیشنهاد میلیاردی الشحانیه، این احتمال وجود دارد که نکونام برای حضور در کنار کی‌روش به لیگ برتر ایران آمده است. حالا نکونام هم می‌تواند در زمان برپایی اردوهای تیم ملی، مانند بازیکنان ملی‌پوش به تمرینات تیم ملی اضافه شود. با این تفاوت که این بار در قامت مربی حضور دارد. در این صورت نکونام اولین بازیکن-مربی تاریخ می‌شود که در زمان مربیگری تیم ملی، بازیکن تیم باشگاهی هم هست. 


کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-20 16:11:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر