فهرست
قاب خاطره انگیز: نکو-جلالی؛ همکاری بعد از یک دهه
قاب خاطره انگیز: نکو-جلالی؛ همکاری بعد از یک دهه

قاب خاطره انگیز: نکو-جلالی؛ همکاری بعد از یک دهه

آی اسپورت-کاپیتانِ قبلی تیم ملی فوتبال ایران و دستیار فعلی کارلوس کی روش، در حالی که به حضور در باشگاه قطری الشحانیه نزدیک شده بود، حالا قراردادی را با باشگاه سایپا به امضا رسانده و در لیگ پانزدهم نارنحی پوش خواهد بود. جواد از چند روز دیگر در جلسه های تمرینی باشگاه سایپا حاضر می شود. او یکی از چند خرید باتجربه مردی است که اولین مربی نکو در لیگ برتر ایران نیز بود.

از آخرین بازی جواد نکونام برای مجید جلالی یک دهه می گذرد. آن ها با هم به قهرمانی لیگ برتر رسیدند و حالا دوباره بعد از سال ها در یک تیم حضور خواهند داشت. نکونام، بهترین بازیکنِ پاس مجید جلالی بود. مهره ای که از 19 سالگی در تیم ملی بازی می کرد و میانه زمین را در هر بازی پاس به تسخیر درمی آورد و قدرت رهبری را در همان سن و سال کم آموخته بود و در بازیسازی نیز تبحر داشت. نکو یک هافبک دفاعی گلزن و باهوش برای پاس به شمار می رفت و گل هایش را با دست های کشیده شده به دو سمت جشن می گرفت. تیم نکو و جلالی البته بعد از قهرمانی لیگ در مسیر خوبی قرار نگرفت و در نهایت آقای کامیپوتر کارش در باشگاه را از دست داد. کاپیتان نکو نیز فصل بعد از اخراج جلالی به فوتبال امارات رفت و بعد تجربه بازی در لالیگا را به دست آورد.

بعد از 10 سال، نکونام قرار است فوتبالش را نزد همان فردی تمام کند که فوتبال حرفه ای را زیر نظر او شروع کرده اند. حالا جلالی و نکو به هم رسیده اند اما عمرِ پاس تهران دیگر به دنیا نیست تا این لحظه احساسی را تماشا کند.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-20 16:58:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر