فهرست
ملاقات یونتوس و پی اس جی برای انتقال پوگبا
ملاقات یونتوس و پی اس جی برای انتقال پوگبا

ملاقات یونتوس و پی اس جی برای انتقال پوگبا

آی اسپورت- ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاریس سنت ژرمن با همتایش آندره آ انیلی در هتلی در پاریس پیرامون احتمال انتقال پوگبا دیدار کرد.

قهرمان لیگ فرانسه مدت هاست به جذب این بازیکن ملی پوش فرانسوی علاقه مند است و پوگبا یکی از اهداف آن ها برای تقویت تیم در تابستان است و الخلیقی پیشنهاداولیه خود را برای آزمایش انیلی در این دیدار ارائه کرده است.

پوگبا تا پایان تابستان سال 2016 با یوونتوس قرار داد دارد و غول ایتالیایی مشتاق به تمدید قرار داد این بازیکن 20 ساله قبل از نزدیک شدن به پایان مهلت قرار دادش است.

مدعی فتح لیگ اروپا امیدوار است تا بتواند با پیشنهادی 4.5 میلیون یورویی در سال قرار داد پوگبا را تا ما ژوئن سال 2018 تمدید کند.

انیلی نیز اول هفته به این مسئله اشاره کرده بود که پوگبا بازیکنی غیر قابل دسترس برای تیم های دیگر است اما او قبل از این اظهار نظر عنوان کرده بود که بعید است تیمش بتواند در برابر پیشنهادی سنگین در برابر پوگبا مقاموت کند و پی اس جی نیز آماده ی ارائه ی این پیشنهاد سنگین است.

بازیکن سابق منچستر یونایتد می تواند با امضای قرار دادی 9میلیون یورویی در سال به غول فرانسوی ملحق شود و همین مسئله باعث می شود که او  در تابستان فشار خود برای انجام این انتقال را افزایش دهد.

پوگبا قطعا با قیمتی نازل در دسترس پی اس جی نخواهد بود اما باشگاه فرانسوی می تواند لاوتزی و یا لوکاس مورا  را نیز وارد معامله با یوونتوس کند.

پوگبا 34 بازی برای یوونتوس در این فصل انجام داده و موفق به زدن 8 گل نیز شده است.

     
آی اسپورت
2014-03-07 17:33:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر