فهرست
مارتینو: مشکل حالت تهوع مسی درمان نمی شود
مارتینو: مشکل حالت تهوع مسی درمان نمی شود

مارتینو: مشکل حالت تهوع مسی درمان نمی شود

آی اسپورت- جراردو مارتینو، سرمربی بارسا، اعلام کرد که متخصصان نتوانسته اند درمانی برای مشکل تهوع لیونل مسی در طول بازی ها پیدا کنند.

این ستاره آرژانتینی درتساوی چهارشنبه شب آلبی سلسته مقابل رومانی در ابتدای بازی دچار تهوع شد اما تا پایان در زمین ماند و در پایان بازی هم اعلام کرد مشکل خاصی نداشته است.

مارتینو نیز تایید کرد که مسی مدت هاست دچار چنین مشکلی است اما تاثیری روی عملکرد این مهاجم نداشته است.

او به خبرنگاران گفت:" این یک اتفاق طبیعی نیست اما تاثیری روی عملکرد او ندارد. این اتفاق مرتبا برای او رخ می دهد.

او حتی با چند متخصص صحبت کرد اما آنها نتوانستند مشکل او را حل کنند. اما این چیزی نیست که باعث نگرانی باشد. این مسئله تاثیری روی عملکرد او نداشت."

مارتینو همچنین در مورد خداحافظی کارلس پویول از بارسا در پایان فصل صحبت کرد و گفت:" فکر می کنم او بازیکنی غیرقابل جانشین است. شاید من بهترین فرد برای اظهارنظر در این مورد نیستم زیرا من تنها برای 8-7 ماه با او کار کردم اما همین مدت هم برای چنین اظهارنظری کافی است.

او از آن دست بازیکنانی است که یک باشگاه هر چند دهه یک بار خواهد داشت. زندگی در بارسا ادامه دارد و باشگاه به دنبال جانشینی برای او خواهد بود. اما او همیشه در یاد همه خواهد بود زیرا تاثیر زیادی در این باشگاه داشت.

فکر می کنم او پتانسیل مربی شدن را دارد اما پاسخ خودش در حال حاضر منفی است."

به تازگی شایعاتی در مورد خریدهای بارسا برای تابستان آینده منتشر شده و در این بین از آرتورو ویدال، ستاره یوونتوس هم نام برده می شود اما مارتینو ترجیح داد در این مورد صحبت نکند.

" من در مورد فصل بعد اصلا صحبت نمی کنم. تنها اتفاقی که رخ داده این است که پویول اعلام کرد می رود.

من قبلا هم گفتم که ویدال بازیکنی عالی است اما من در مورد او یا هر بازیکن دیگری با باشگاه صحبت نکردم."

     
آی اسپورت
2014-03-07 17:58:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر