فهرست
سیدورف: برای دیدار مقابل اودینزه، چند تغییر خواهیم داشت
سیدورف: برای دیدار مقابل اودینزه، چند تغییر خواهیم داشت

سیدورف: برای دیدار مقابل اودینزه، چند تغییر خواهیم داشت

آی اسپورت- روسونری شنبه عصر به مصاف اودینزه خواهد رفت اما با توجه به دیدار حساس و مهم سه شنبه شب در برابر اتلتیکو مادرید سرمربی در ترکیب اصلی تیم تغییراتی را لحاظ خواهد کرد.

سیدورف در کنفرانس طبوعاتی پیش از بازی برابر اودینزه گفت:"من تغییراتی خواهم داشت. ما یک بازی بسیار مهم 5 روز دیگر داریم و روی  آمادگی همه ی بازیکنان اصلی برای این بازی حساب ویژه ای کردیم.

اما دیدار شنبه یک آزمایش مهم برای ماست و من از همه ی تیم می خواهم که همان فرمی را که از ابتدای حضور من داشته اند، حفظ کنند.

ما در برابر یک اودینزه ی خطرناک صف آرایی خواهیم کرد اما من از بازیکنانم می خواهنم ابتدا روی عملکرد خودشان تمرکز کنند.

نقاظ قوت آن ها واضح است. در فوتبال فراز و فرودها کاملا طبیعی است اما ما هم آماده ی رو به رو شدن با بهترین اودینزه ی ممکن هستیم.

سیدورف سپس پیرامون هوندا به صحبت پرداخت:"هوندا فردا بازی خواهد کرد. فردا او بخشی از تیم ماست. کنار آمدن با شرایط بازی در لیگ ایتالیا برای هر بازیکنی دشوار است اما هوندا بازیکنی فوق العاده است و با این شرایط خود را وفق خواهد داد."

سرمربی هلندی میلان سپس از شرایط جدول سری آ گفت: " نگاه کردن به جدول کمکی به ما نمی کند.ما تنها وظیفه داریم که هر آنچه را که می توانیم به بهترین نحو انجام دهیم. آن گاه باید ببینیم که در جدول چه اتفاقاتی خواهد افتاد. ما با فرمی ایده آل وارد همه ی بازی ها می شویم و اصلا احتیاجی نداریم که مدام به ما یادآوری شود کجای جدول هستیم"

سیدورف سپس در مورد دیدار با اتلتیکو مادرید و همچنین دیگو کاستا مهاجم خطرناک این تیم صحبت کرد:" او بازیکن فوق العاده می شود وقتی در محوطه جریمه صاحب توپ شود. کاستا یک تمام کننده ی فوق العاده در کلاس جهانی است.

بعضی مواقع احساس می شود که او در بازی گم شده است اما ناگهان وقتی توپ را تصاحب می کند همه چیز خطرناک می شود."

     
آی اسپورت
2014-03-07 18:01:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر